Kamera

Kamera

offline
  • Pridružio: 05 Jan 2004
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Pirot,Zemlja Srbija

Evo ovako.Jeden prijatelj mi je rekao da mu danas stize kamerica za komp ali da nema pojma ni kako se to priklucuje ni kako se snima,tj u kom programu,ni gde se pusta.Problem je sto ni ja ne znam nista o tome.

Verovatno shvatate sta mi treba.Neko objasnjenje,upusttvo,sta mi treba,koji program i to.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • mire  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 2282
  • Gde živiš: Beograd

pa treba da dobijes uz kameru drajver i kratko uputstvu

mislim ...

nece ti samo uvaliti kameru pa da se ti sam snalazis

DOH



offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

prikljucuje se verovatno na usb port ali kao sto kaze mire bice valjda i neko uputstvo i cd ili uputstvo u elektronskom obliku na cd-u pa ces videti i sam gde treba

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Sve to ako pricas o Web kamerici, a ako pricas o nekoj drugoj . . ..uostalom, javi se kada budes znao o cemu se radi !

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2999 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 14 sakrivenih i 2903 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, A.R.Chafee.Jr., Apok, Arhiv, Aristotle2002, Baždaranac, Bojan198527, bojanstros9, boracbl1389, BORUTUS, branko7, brufen, bufanje, CHARLIE JA., Cirkon, Colt D, crnogorac, cuvarkuca, cyprus, darcaud, Despot1, Dimitrise93, djuradj, DragoslavS, DS01, Džekson, Ercomero, Feller, Hans Gajger, ivica976, kaput21, kolateralnasteta, komenski, LostInSpaceandTime, mean_machine, mercedesamg, Mercury, milanpb, Miler88, misaru, mnn2, Mrav Obrad, mrdaak, nenad81, nenooo, nikolabb, Nikoletina Bursac, novator, obsc, OgnjenMitric, Otto Grunf, Parker, picknick, Piicoki, rajkoplje, rakivan, raso76, raster12, repac, rodoljub, S-G, SirOliver, Smiljkovich, Sonic, spalev, starlights, stegonosa, Tastatura ratnik, tecataki, TheDictator, Titan, Ugljesa99, vensla, vidra boy, VP6919, vrgudinac, Walkers, xAlex2, XBMC, ZetaMan, zmajbre, Zorge