pomoc oko snimanja

pomoc oko snimanja

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 104

Imam digital kameru Samsung VP MX20 snima u formatu H.264 BP prebacim na pc ali nikako ne mogu da narezem na bilo koji disk sta treba da radim ovo mi je jedan deo filma imam jos 16 duzih delova
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1251 korisnika na forumu :: 106 registrovanih, 4 sakrivenih i 1141 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acov34, Apok, black venom, bojan_t, boromir, branko87, Bubimir, cifra, Cirkon, Coabelgrade, darkojbn, dejan1972, dejankm, dejanlule72, dj.ape, djile1, Dogma21, DonRumataEstorski, Dovla 1980, dskrlec33, Duschi, Džekson, Georgius, ghoost, glada, goran.vvv, Gorilo_1991, Helket, ivan1973, jalos, jimi_agf, Joint Chief, Jozo74, Kajzer Soze, Kenanjoz, kikisp, kolateralnasteta, Kontrausluga, Kosmos Banja Luka, Kozara1, kunktator, Kvaka22, Lazarus, lcc, Lucky 6, lukac, m0nstrum_, mainstream, Maki1981, Manjane, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, Mihajlo, Miki01, Milan Miscevic, Miler88, MiloradKomadic, mkukoleca, moldway, Ndsk, nenooo, Nepopravljivi, nixos, nnovakis, NorthWind, nuke92, oldtimer, Pavel Medved, pein, Pekman, Piani Jazzer, pobeda, PoolbegD02, Prle90, probisic, radza1, s putnik, sabros, Sami_1ali, samo_citam, SamoGledam, samojednoimeznam, saputnik plavetnila, Sarmat, sasics, Shinobi, Slingshot, Srki98, ssekir75, starlights, tecataki, The Joker, Tvrtko I, VBoss, vidra boy, vidra1, vjetar, Vladoj, voja64, VOŽD, Vrač, vuksa72, wulfy, XBMC, ZlatniRez