es forum,radi?

3

es forum,radi?

offline
  • Strog  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Bojan Kopanja
  • Web & Mobile developer @ ZeusSoftware
  • Pridružio: 26 Jul 2003
  • Poruke: 2597
  • Gde živiš: Stara Pazova

ES meni jos od sinoc od oko 1h ne radi ( mozda i randije, nisam ni gledao ) tako da jos koji sat i eto im celih 24h downtime-a Very Happy...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • apex 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 11 Feb 2006
  • Poruke: 7

izgleda su i oni pod DDoS-om. videcemo sta ce opet da kazu kao razlog, prosli put im je bila crkla mrezna kartica Laughing Laughing Laughing Laughing



offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Meni radi normalno.

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2972
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

I meni isto. Kakva je to baronija? Da nije jutros kratko bio off?

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Možda je ta baronija Gojko?! Mr. Green

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2004
  • Poruke: 1190
  • Gde živiš: Ispod nivoa mora

Напали их мољци...Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 951 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 9 sakrivenih i 872 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, A.R.Chafee.Jr., alex1974, Arsenije, Bbbggg1979, bladesu, bojcistv, borya90, braca57, branko7, cemix, Cicumile, Cirkon, Desmond, Despot1, Djota1, Dolinc, doom83, draganca, dusan.l, dusanobr, Foxdie, Hans Gajger, HrcAk47, Insan, IQ116, jarovitt, Jeremiah, JOntra, Jozo74, kaskadija, Krusarac, M74AB3, marko.markovic, markolopin, mat, mercedesamg, MIKI63, milanpb, monomah, mrm, NeutrinoSRB, nixos, nnovakis, novator, nuke92, OldKresoje, Oscar2, Petar25, PITT, Prečanin30, read-only, repac, rovac, s0ne, sap, sarma, sicer2012, Simonsen23, skvara, sslay, StankoVrankovic, Stoilkovic, Tas011, uruk, veljko82, xAlex2, zemljanin, ZetaMan, Zrcalo