riziko

riziko

offline
  • Pridružio: 25 Sep 2020
  • Poruke: 1

da li neko zna da li se dobijaju tenkici u prvom potezu partije ukoliko vec imam kontient, npr za juznu ameriku 2 tenka? ili se ceka naredni krug da bi se dobila artiljerija?Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1024 korisnika na forumu :: 107 registrovanih, 4 sakrivenih i 913 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar89, avijacija, BaneM75, Bgorando, Blair, boban977, bojanM84, bojcistv, Burovnyak, Chainsaw, Cicumile, Cigi, Colt D, cvrle312, Dare, darkojovxp, Denaya, Despot Đurađ, Devil city 1989, dexteroza, Dimitrise93, Djota1, dmitarche, dnevnasoba, dolinalima, Dragacevac, Duh sa sekirom, dule10savic, Dzuki, efektiva, ekipo26, ekser222, eulereix, Frunze, General63, Geodezist58, goran.vvv, Holy Saber, Ikica977, ivan979, JimmyNapoli, jodzula, Jozo74, kaput21, kasikaz, kovinacc, kybonacci, mainstream, Makarid, maksi007, Manjane, marec, Marko Marković, marko.markovic, marko308, MarkoD, markolopin, Medojed, MiGac, milenko crazy north, Miler88, MiloradKomadic, Milun24, Mirage 2000N, mirkoro, Mrav Obrad, MrG, N.e.m.a.nj.a., Naj-Turs, Natuzzi, nikoladim, OgnjenMitric, Orc, Permaldar, pirke96, precan, PrincipL, probisic, proka89, PuškeiPlavuše, radovanstojkov023, Redred, Remain, repac, RJ, Romibrat, s putnik, S-G, sap, savuni, stalja, suton, taomaster, tomo2, Tribal, Tumansky, Tvrtko I, vazduh, Velički, VladaKG1980, vrgudinac, wulfy, zajcev1, zeka013, ZetaMan, zokilivac, |_MeD_|