Domaći film

5

Domaći film

offline
  • Pridružio: 28 Mar 2005
  • Poruke: 157
  • Gde živiš: Nije vazno odakle sam sve dok znades kuda putujem

CHE ::A mogo je lepo da bude majstor, kad voli... Very Happy Very Happy Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • CHE 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 19 Sep 2004
  • Poruke: 443
  • Gde živiš: tu i tamo...

Decko koji obecava!!!



offline
  • Pridružio: 09 Feb 2005
  • Poruke: 349
  • Gde živiš: Novi Sad

Balkan ekspres I

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Lepa sela lepo gore!!!

offline
  • Yela 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 28 Mar 2005
  • Poruke: 665
  • Gde živiš: Beograd

Moji favoriti su 1.Lajanje na zvezde
2.Munje i
3.Nacionalna klasa

offline
  • Igor
  • Pridružio: 18 Apr 2005
  • Poruke: 903
  • Gde živiš: NBG

Hmmm

moji favoriti:

Decko koji obecava

Ko to tamo peva
Secas li se Doli Bel
Zivot je lep
Andjeli (pravi andjeli a ne ona,ona, ona ogromna pokretna reklama od 80 i nesto minuta)
Sabirni centar
Kako je propao r`n`r
Lepa sela


ima ih....

offline
  • Pridružio: 17 Mar 2005
  • Poruke: 80

Po meni ima dosta dobrih nasih filmova kao sto su Maratonci trce pocasni krug,Mi nismo andjeli,Mrtav hladan,Lepa sela lepo gore,Kad porastem bicu kengur i veoma mi je tesko da odlucim koji je od ovih najbolji Sad !!!!

offline
  • Pridružio: 07 Maj 2004
  • Poruke: 1527

Mi nismo andelji 1,nacionalna klasa,lepa sela lepo gore a od novijih:Kad porastem bicu kengur,munje...

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715
  • Gde živiš: Beograd

Treker ::Zasto nema Kengura i Munja u glasanju. Po meni najbolji nasi filmovi.
tacno!verovali ili ne kengura sam gledao sam 14 puta Smile

offline
  • dfg 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2005
  • Poruke: 1

Здраво.Ја сам из Македоније и страшно ме интересује како се зове глумица која глуми Доли Бел у Кустурицином филму.ПоздраФ

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3059 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 8 sakrivenih i 2976 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, Ares12356, Asteker, Ba4e, BB, blankspace, Bo96, bokisha253, borya90, Chainsaw, Cicumile, dendrit86, divison, Dorcolac, dukajov, Dzoni2412, Electron, esko_hz, EVIDENTICAR, foka106, goran.vvv, gregorxix, hyla, iceburn, jalos, JOntra, Kalem, kunktator, Kvaka22, Lance Guest, Lep1na, Linda, loon123, Lucije Kvint, Manjane, Marko Marković, Medojed, Mercury, mir, Mićko, moldway, Mostarac1977, nebidrag, nenooo, Niki2024, OKT, Oroku, Pale2025, Papadubi, pein, pirke96, raketaš, raso76, S-G, saputnik plavetnila, Sevatar, simazr, singa, Sir Budimir, Smiljkovich, sspp, stegonosa, tomo2, tooooom, tritonus, Tumansky, Username1000, vathra, Velizar Laro, vrgudinac, Wrangler, Zjmc, Zoran1959, Zrcalo, 79693