|
@Serhio
Ne, ne, ne djonom, to ne pomaze. Postoji momenat kada kolicina kicha postaje toliko kriticna i neizdrzljiva da je svaki otpor uzaludan.
To ti je recimo, kao kad se te uhvati vir. Ako se otimas, ode ti dole, i zbogom, a ako se pustis bez panike, upoznas vir sa svih strana, osetis svu njegovu grozotu hladne glave, cak odes do dna i onda samo buc, osetis da je na dnu najtanji - isplivaces bez ikakvih problema.
'Ocu rec':
Sve dok se boris sa Grand-kulturom na njenoj povrsini, tamo gde je najsira i tamo gde ne vidis dokle doseze i koliko je ustvari tanka sto dublje ides, nemas sanse.
Mislis da autor ovog filma nema pojma ko su Seje i Sabani i Bobani, nego cuo negde usput pa udri koga do'vati? Sumnjam, sumnjam. Imalo je tu gradiva i gradiva da se upoznaje, sa svih strana neprijatelj da se prouci, blood sweat and tears da se prolije.
Umiranje na rukama je garant scena iz nekog Sabanovog/Sejinog hita, nista to nije slucajno, pazi sta ti kazem!
I jos nesto. Sejo je ... kako bih to rekla narodski... n00b. Treba jos i da mu bude milo sto je u drustvu sa Sabanom, za Sabana su bar svi culi...
|