Naj negativac?

1

Naj negativac?

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Ko je po vama naj (simpaticniji, opasniji, zlobniji...) negativac?

Kad dobijem malo predloga, stavicu glasanje Smile

Moje licno misljenje je Darth Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Hellraiser-Pinhead



offline
  • MiB  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Feb 2005
  • Poruke: 2547
  • Gde živiš: Nis, Srbija

Fredi Kruger, jednostavno mislim da ima prednost jer te napada u tvojim snovima, a kad tad ces morati da zaspis.

offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

Kriger iz "Otpisanih" Shocked

offline
  • Corey 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 09 Mar 2004
  • Poruke: 305

Ubica iz filma Scary Movie 1Very Happy

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Lik koga tumaci Jet Li u "Leathel Weapon 4" (ubite me ne mogu mu se imena setiti). Naravno tu je i Le Stat (e sada koliko je on negativac je diskutabilno) i naravno, najbolji od najboljih. Tim Curry kao Pennywise u filmu "IT"

A od domacih filmova Bili Piton Cool

offline
  • Pridružio: 26 Sep 2003
  • Poruke: 464
  • Gde živiš: Nis

Dahrt!!! On je harizmaticno zastrasujuc :-)

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Hanibala The Canibal Lektora sam zaboravio da pomenem jedan od nainteligentnijih negativaca

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

@ Acid_Burn

Ime mu je dr. Hanibal Lektor

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Samuel L. Jackson - film petparačke priče

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1844 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 6 sakrivenih i 1754 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ALEXV, arsa, Avalon015, awathorn, black venom, Bokiboks, bokicacar, bolenbgd, branko7, brkan1, Bubimir, burevesnik, Buzdovan, carinko, Chainsaw, Cirkon, cole77, darionis, dejan1972, Deki Duga Devetka, Dimitrise93, doktor1964, Dragacevac, draganca, dusanobr, FileFinder, Flanker-G, Foxdie, Georgius, hellenic, Ilija Cvorovic, Jelly4183, Jeremiah, JOntra, K a s p e r, kunktator, Lance Guest, Lep1na, Limeni91, Marko Marković, markolopin, mean_machine, MiGac, Milometer, milos97, Mirage 2000N, Mićko, Moldovan, monomah, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, Nemanja.M, nenad81, Nepopravljivi, OgnjenMitric, Orc, Petar25, Podljub, proka89, radovanstojkov023, raso76, RiV, Rok A Bit, saputnik plavetnila, Sass Drake, shota91, Sky diver 29, Smiljke, Solunac na steroidima, Spinosa, Stanlio, Tandrkalo, Tastatura ratnik, Tihi86, Troja, Tvrtko I, Vanderx, Veless, vespa nikola, VJ, voja64, XBMC, zlaya011