Umetnički filmovi

2

Umetnički filmovi

offline
  • Pridružio: 23 Mar 2004
  • Poruke: 523

Prije par dana sam pogledao "Broken Flowers" od Jarmuscha. Smile Jako dobra priča. Preporuka, ako niste pogledali.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1478 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 11 sakrivenih i 1377 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, 6footboy, ajo baba, Apok, ArchaBasha, Avalon015, avijacija, b_z_b, Bgorando, bigvlada, bojcistv, bpop, Ca6otep, cekic, Cirkon, coaaco, cuvarkuca, DaliborVukadinovic, Dare, Djokislav, djonsule, Doc, Doca, dok80, dule10savic, DuškoMraz, efektiva, g_g, gagidjuric, Gitzherai, Gogi_avio, Goxy1, Great White, Grebostrek, Hans Gajger, helen1, Helket, iceburn, ILGromovnik, istokzapad, Jeremiah, Kurgan, Lance Guest, Lazur_01, lord sir giga, Marko43, markolopin, mean_machine, Medojed, miki69, mikidragi, mirkoro, MiroslavD, Mladen55, mm1811, Moldovan, mrvica78, N.e.m.a.nj.a., Ne doznajem se u oružje, nebidrag, nenad81, neutrino, Oscar, pablojepao, padamacki, Parker, Piani Jazzer, ping15, PlayerOne, pobeda, Regrut Boskica, Remain, royst33, S-G, samo_citam, scimitar19, Shinobi, strn, synergia, Szigetwar, uruk, Veless, veljkovicdani, vidra boy, VJ, Zoran1959, Zorge, |_MeD_|, 1324