Jel ovo moguce

Jel ovo moguce

offline
  • Pridružio: 28 Jul 2008
  • Poruke: 55

jel mogu nekako da se konvertuju fla fajlovi iz action script 2 u action script 3



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Maj 2007
  • Poruke: 86

Mogu samo da se "prerade", tj. da napises nov kod, naravno samo ako znas AS 3.0. Ali da ih konvertujes ne mozes nikako zato sto je AS 3.0 potpuno drugaciji od AS 2.0.

Prema tome, svi treba da zagrejemo stolice i ovladamo objektno orijentisanim nacinom programiranja Wink



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4845 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 4 sakrivenih i 4784 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, advokat84, AleksSE, aleph_one, ArchaBasha, Atomski čoban, b_z_b, Borkanović, boromir, borya90, boxbole, brundo65, cikadeda, darionis, Desmond, DezurniOperativni, dj.ape, Dovla 1980, Dragon Order, dule10savic, Duschi, Great White, ILGromovnik, istina, Jeremiah, Jester, joca83, K a s p e r, Kenanjoz, kikisp, Krin, kybonacci, Laluvr, LostInSpaceandTime, mainstream, Marko Marković, mačković, Milan A. Nikolic, miljannis, Milovan Dinic, nuke92, Petar J, ping15, Prometeus, Radogost, repac, shiro, smuk, ssekir75, stingD, Tamna_strana_Meseca, Valter071, Vlado82, vranjanac29, xanadu, Zastava, 800077