Foto aparat pitanje

2

Foto aparat pitanje

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2009
  • Poruke: 300
  • Gde živiš: Republic Of Srpska Banjaluka

a bil nam kazo sta ce ti slike koje nisi slikao aparatom na aparatu?
mislim da bi trebalo da ih vidi sa kartice bas cu probati
i na telefon istim sistemom ubacujes slike na karticu pa ih vidi softver



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Jun 2004
  • Poruke: 990
  • Gde živiš: Kucura

Ja sam ranije jos na A510 probao da prebacim slike na fotoaparat i nije moglo tako kako ste objasnili. Mislim da je tada bilo u onom njihovom programu sto se dobije sa aparatom, opcija za prebacivanje slika na aparat. Tako sam uspeo da prebacim slike....

Mozda da promenis ime slike koju prebacis u IMG_0001.jpg. Ako to vec nisi probao... Smile



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 836 korisnika na forumu :: 49 registrovanih, 4 sakrivenih i 783 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, A.R.Chafee.Jr., AleksSE, Andrija357, bb929, bbogdan, bigbear, blatruc82, bobor, Coabelgrade, djuradj, doktor097, dukajov, Dzambas, Dzigy, Džekson, esx66, Gogi_avio, Hardenberg, jodzula, luka35, MaksicZoran, Miki 24pbr, mikrimaus, mist-mist, museum, nebkv, Nemanja Opalić, nenad81, Nikoletina Bursac, novator, OKT, ozzy, Panter, peradetlić, razumihin, repac, royst33, S.Palestinac, sasakrajina, TRAVUNIJA, Tvrtko I, VJ, Vlada78, vladom6, Volkcho, Volkhov-M, zemljanin