Fotoaparat do 250 E

Fotoaparat do 250 E

offline
  • Snorks  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2014
  • Poruke: 639

Планирам да узмем DSLR фотоапарат до 250 Е, можда мало више пошто сам још у фази скупљања пара.Шта може да се узме за те паре?Мени је за око запао Nikon D3200.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Sakupi još malo novca i imaš od mene D5200 sa solidnom opremom. Smile



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1560 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 6 sakrivenih i 1497 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksmajstor, Apok, baltazar01, Bojan198527, bojank, bojcistv, Bokiboks, Brada64, Chainsaw, CHARLIE JA., Citalac, comi_pfc, Djokislav, Djota1, Džekson, EVIDENTICAR, Feller, Frunze, gagidjuric, GT, Hitri, JOntra, kasikaz, kreker, Krusarac, Lepi Jova, ljuba.b, lucianovercetti, MarijaC84, Marko00, markolopin, mercedesamg, milenko crazy north, mnn2, musa, Orc, Paklenica, Pekman, proka89, raso76, Ray1973, redstar72, repac, SamoGledam, samsung, Siti2, sosko, sslay, stagezin, stegonosa, tecataki, tomo2, Vanderx, Zdenko, zlatkoa987, Zvonkozvonko