misljenje za fuji S2000hd

misljenje za fuji S2000hd

offline
  • Pridružio: 27 Jan 2009
  • Poruke: 1

Pozdrav svim korisnicima ovog foruma !
Interesuje me vase misljenje za ovaj fujijev model a i za ovaj HD video zapis.Razmisljao sam da kupim canon S10is ili SX 110 is, ali sad mozgam i o ovom fujievom aparatu. Do skoro sam imao fujiev E550 i bio sam prezadovoljan...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1470 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 4 sakrivenih i 1405 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, Apok, AudioTehnica, berste23, blatruc82, Bobrock1, brandža84, Brankojle, Cicumile, Colt D, DaliborVukadinovic, Dambi, dj.ape, Džekson, esko_hz, g_g, gorval, gost321, Grebostrek, GveX, igorkozar83, Igritelj, ivan979, Jaz, Kalem, Kenanjoz, kinderpingvin, Klonfer83, Konda, Koplje, Kriglord, leopard83, MaksicZoran, mdp92, Medojed, Metanoja, milan47, milenko crazy north, Miler88, moldway, nebidrag, nenomir, OKT, ozzy, Papadubi, Phaeton, Pilipenda, ping15, PO1974, Pururin, raptorsi, skok, Solunac na steroidima, stefan95, stegonosa, tm, Vaske8990, vathra, Velizar Laro, vladom6, W123