• Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 2392
  • Gde živiš: Beograd

Rad - C. Zvezda 0:0

Losa igra, nezainteresovanost kao da je u pitanju revans utakmica nekog kupa, gde je u prvoj utakmici stecena velika prednost i da se ova utakmica samo odradjuje. Stamenkovic u nekoliko situacija spasao nas gol, posle gresaka odbrane. Isah je odigrao solidno, ostali lose. Tutoric napravio nekoliko zabrinjavajucih gresaka.

• Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

Znači ne verujem. Nisu uspeli da daju ni jedan gol. Stvarno su kilavci. Meni samo nije jasno da li su fudbaleri toliko nesposobni ili Janevski nema veze sa mozgom. Kao doveli su pojačanja, povećali minus duga za još koji milion i opet nisu uradili ništa. Šta bi sa svim onim silnim obećanjima i zašto bre ne menjaju više Janevskog, pa da li je moguće da promenimo 20-30 fudbalera i na kraju imamo kvalitet za beton ligu?!

• Poruke: 273

Pogotovo su bili dobri danas ;-) Ni oni "stranci"ni ovi nasi ne mogu da se sastave.Da Zvezda za 90 minuta ne napravi ni jednu ozbiljnu sansu to je necuveno.
A i ona skupstina,jos vise se sve zamrsilo kad ce kraj mukama?
Sve je gore i gore.
A evo sta kaze Janevski:

"Današnja igra je možda i naša najlošija od kada sam trener u Zvezdi. Nismo imali ni šansi, ni igru. Na poluvremenu da sam mogao, promenio bih gotovo sve igrače, ali na tom nemam pravo.
Pokušali smo početkom drugog poluvremena izmenama nešto da promenimo, ali danas smo podbacili kao kolektiv. Igra koja nas je krasila u prethodnih nekoliko utakmica, pas igra, igra po bokovima, centaršutevi, danas nije pokazana. Isto u odbrani smo bili nesigurni.

Ponavljam, kolektivno smo loše odigrali i rezultat je takav kakav jeste. Očekivali smo 3 boda, ali nismo uspeli u tome. Nastojaćemo da u trećem krugu poboljšamo igru i rezultate." - kratak je Janevski.

A nešto se ne hvata da prihvati krivicu za lošu igru i da najavi ostavku. Svi oni samo gledaju na sebe i da što više uzmu, a za klub koga je još briga.

• Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113

Optužićete me da se hvatam teorije zavere ali mislim da je sada više nego očigledno da je želja da Zvezda propadne načisto. Čekam samo da se javi neko (čitaj: gazda Miško) Smile ko će da dođe sasvim slučajno da pomogne i kasnije pretvori klub u svoje vlasništvo.

Sve se to radi planski, ne verujem da je slučajnost šest promašeni prelaznih rokova. Da ni jedan od sto trenera koji su bili ne može da uradi ništa.

Ja sam svakako za privatizaciju, ovako definitivno više ne ide i tačka.

Ma neka kupi i Miško, ali da napravi barem pravi klub, a ne šoping mol. Mr. Green

Ma neka napravi i tri šoping mola, samo da napravi klub.. Wink

Ma to da, ali da na mestu "Marakane" ne bude šoping mol, a od kluba ostanu samo ime, sećanje i slike. Smile

Ne verujem da ce se nesto desiti sa samim stadionom.Zvezda u svom posedu ima vise atraktivnih lokacija ne samo za soping molove nego i za svaku drugu namenu.Znaju to svi a ne samo Miskovic.Ko zna ko je sve tu upleo prste i sta stvarno hoce.Ko sto kaze,rapha,neka je kupi ko hoce cak i neki arapin samo neka postane klub kakav je nekad bio.

04 Jun 2009 01:23 nikoola Zaključavanje topica Razlog: Gotova sezona

Ukupno su 820 korisnika na forumu :: 7 registrovanih, 1 sakriven i 812 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: Bobrock1, Darko001, mrav pesadinac, naki011, Srle993, voja64, zziko