|
Poslao: 15 Jun 2007 20:30
|
offline
- srxon

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 13 Avg 2005
- Poruke: 616
|
Kad tresnemo domaćine onda možemo pričati da smo najbolji dotada tišina !
Pssst . . . .
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 16 Jun 2007 12:38
|
offline
- freakapotamus
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Apr 2005
- Poruke: 2530
- Gde živiš: Obrenovac
|
Ma englezima treba samo pobeda i pobeda, sumnjam da ce ih nasi pustiti ali ce igrati opusteno, treba se cuvati povreda jer ce englezi da nagaze samo tako, divljaju po terenu kad im je gusto. Nek ih puste da pobede i izbegavati duele
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jun 2007 15:50
|
offline
- Pridružio: 07 Avg 2006
- Poruke: 1182
- Gde živiš: Fili Davydkovo, Moscow, Russia
|
ma ne treba pustati nikoga, sve sa 1:0, nek se namuce malo, mislim da nas ne bi pustili da su u nasoj situaciji, vec bi nas pregazili, sto bi i mi trebali uciniti, ako je to uopste moguce...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jun 2007 19:37
|
offline
- MladjaVR

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 10 Jan 2004
- Poruke: 797
|
Nećemo mi njih 'pustiti' - verovatno će igrati oni koji dosad nisu imali previše prilike za to... a oni su željni dokazivanja...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jun 2007 21:32
|
offline
- ccarter

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 02 Jun 2007
- Poruke: 24
- Gde živiš: Kovachica
|
Kad sam video da smo u grupi sa Engleskom usro sam se ziv , ali ipak ..... SRBIJA
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jun 2007 22:14
|
offline
- Wolverine

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 04 Jan 2006
- Poruke: 577
- Gde živiš: NIŠ
|
Pobedicemo i njih kad smo Italiju mocicemo i ove.Verujem u Srbiju!
Srbija!!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jun 2007 23:13
|
offline
- MladjaVR

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 10 Jan 2004
- Poruke: 797
|
Pa, igramo sa Belgijom (tačnije - protiv Belgije)... Živi bili... pa 'odrali'!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jun 2007 23:22
|
offline
- Wolverine

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 04 Jan 2006
- Poruke: 577
- Gde živiš: NIŠ
|
U finalu protiv Holandije nadam se da cemo da osvojimo ove godine!Evropsko prvenstvo!
Samo napred Srbijo
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jun 2007 23:34
|
offline
- Pridružio: 07 Avg 2006
- Poruke: 1182
- Gde živiš: Fili Davydkovo, Moscow, Russia
|
plako, moramo priznati da nam se u fudbalu odavno nije desilo da se radujemo u 5 sekundi pred kraj utakmice, daj boze, ali ipak ove dve pobede su od "samo" 1:0, mada su i tekme bile cvrste...posle belgije ce se definitivno znati, prvi ili ne
|
|
|
|
|
|
|
|