EURO 2012 - Poljska i Ukrajina

43

EURO 2012 - Poljska i Ukrajina

Ko ce po vama osvojiti Evropsko Prvenstvo 2012 ?

  • Spanija.
    26% [15]
  • Holandija.
    3% [2]
  • Nemacka.
    36% [21]
  • Francuska.
    1% [1]
  • Engleska.
    1% [1]
  • Portugal.
    1% [1]
  • Italija.
    14% [8]
  • Rusija.
    10% [6]
  • Neko drugi. [Others]
    3% [2]
  • Ukupno glasova : 57
offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Ghost of Sparta ::I dalje mislim da je sa namerom, uzmi u obzir da je tako vec sutirao i to da njegova tehnika sigurno u top 10 na SVETU. Nije to mala stvar...

Прихватам. А у међувремену ће их Немци прегазити, па ће сви заборавити на Пирлоа... Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Sirius :: међувремену ће их Немци прегазити

Ziveli



offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Napisano: 27 Jun 2012 16:46

Tipujem jedno 3-1 ili 4-1 za Nemce. Ziveli

Dopuna: 27 Jun 2012 16:59

Azzuro, Italiano, Chickita, i tako dalje. Mr. Green







Samo za Springfield-a. Mr. Green Zagrljaj
Ziveli

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

mcrule ::

Tipujem jedno 3-1 ili 4-1 za Nemce. Ziveli


Ja ću biti zadovoljan i sa 1-0 za Nemce

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Acid, nemoj sad da postanes Spanac, oni su na SP-u zadnje 3 utakmice dobili sa 1:0...

Istorija se ponavlja GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

TwinHeadedEagle ::Acid, nemoj sad da postanes Spanac


Daleko bilo ali ne verujem da će Italijani primiti baš 4 gola mada bih naravno voleo ali kažem bilo koji rezultat koji vodi Nemce u finale meni odgovara.... Wink

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Ja tipujem isto kao i mcrule, otprilike 2:1 , 3:1 za Pancere

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Pa tako, 2-1 ili 3-1 ce i biti najverovatnije. Smile







BTW:







LOL LOL LOL LOL

offline
  • Да&#10
  • Pridružio: 25 Jun 2012
  • Poruke: 45
  • Gde živiš: Kula, Srbija

Осваја или Шпанија или Немачка, нема треће Smile

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2959 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 11 sakrivenih i 2858 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 9k38, alberto, Apok, Avalon015, Ba4e, BaneM75, bankulen, boj.an, bojan_t, bojcistv, boracbl1389, Boris90, brandža84, Car89, Chainsaw, Comyymoc, Dare, darionis, dekan.m, Djota1, dolinalima, DonRumataEstorski, dusan.l, expanse, Feller, Flanker-G, geo.dule, Giskard, Glavonja049, Grebostrek, iceburn, ikan, K a s p e r, K2, Karaula, kib, komsija1, kori, Lep1na, LostInSpaceandTime, Maruti, Mihailo Gazdić, miki kv, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, miljannis, MILO-VAN, mirkoro, Mitraljeta, Moldovan, moldway, momcilob55, nelezele, Novakomp, OgnjenMitric, ozzy, Papadubi, Parker, PenzosGSP, pinci01, pobeda, Pv123, rakivan, raptorsi, repac, rovac, royst33, Sirius, skok, Smiljkovich, Solunac na steroidima, stingD, T55, Titan, Tvrtko I, v82, vaci, vathra, Velizar Laro, Vlada1389, Vlada76, Vladoj, Vrač, vrgudinac, Witcher, wolverined4, |_MeD_|, Ćuk, Đurđevdan