FC Inter Fan Club [Internazionale]

6

FC Inter Fan Club [Internazionale]

offline
  • Pridružio: 10 Maj 2009
  • Poruke: 559
  • Gde živiš: Cp6uja

Leonardo ::Zadovoljan sam u kom se drustvu nasao Inter (dizajn dresa).

Trebaju pametno da kupe nekoliko igraca. Videcemo sta ce doneti novi trener.
U sezoni 2010/11 su definitivno posrnuli. Gradski rival je konacno pristojno igrao i sakupio solidan broj poena. Sto je svakako malo uznemiravajuce u pogledu na sledecu sezonu. Liga je definitvno malo izgubila na kvalitetu.


Мало више, нажалост...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Dusan NBG ::Leonardo ::Liga je definitvno malo izgubila na kvalitetu.

Мало више, нажалост...



+1



offline
  • M11  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 22 Jan 2012
  • Poruke: 196
  • Gde živiš: Beograd

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Napisano: 23 Jan 2012 19:47

Nisi jedini. Wink

Ima nas jos, tu je i Leonardo... Mr. Green


Ja ih volim jer tamo igra Wesley Sneijder. Mr. Green Razz

Dopuna: 10 Jan 2013 19:54

Bergkamp u Interu u kojem je igrao u periodu od 1993. do 1995. godine. Smile




Dopuna: 11 Jan 2013 2:08

Jedna iz arhive. Smile

Ekipa Intera u prijateljskoj utakmici protiv Parme, 1999 godine. (RM)


offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Nemanja Vidić postigao prvi pogodak za Inter, protiv Rome za 2:0!



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1359 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 10 sakrivenih i 1278 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, aleksandar11332, alex71, aramis s, Avalon015, Bobrock1, bokicacar, Boris90, boxbole, bpvl, Brankojle, brufen, bukefal, C-Gun, Cirkon, comi_pfc, darionis, DeerHunter, dejan1972, delrey, Demi87, draganca, dusanobr, dzada, Electron, EXIT78, feanor, Hans Gajger, HrcAk47, Incognito, Iskander, ivan1973, ivicasimo, Jester, jon istvan, kaput21, kNikS, Koca Popovic, Kole1975, komsija1, kybonacci, limeni, luka35, mercedesamg, mgolub, Miler88, milutin134, Misterrno, Mitogna, Mrav Obrad, neutrino, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, nobutado, Orc, Pantaaa, pirke96, PlayerOne, precan, RiV, sap, Singidunumac, Srki98, Srpska zauvjek, srđan, stegonosa, styg, tomigun, tomo2, v82, 79693