Otvorena igra je krunisala i trecim golom. Ali za Partizan.

• Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

Završeno 3:2 za Partizan. Biće ovo sezona bez pehara meni se čini! Sad
Ako je za utehu, nije jedina! Smile Videćemo kako drugoligaš igra sa Partizanom u finalu, kad već ne možemo mi!

A to što smo pokradeni, to je već neka druga priča.....

• Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 2392
  • Gde živiš: Beograd

Da je Partizan pobedio onakvom igrom kakvu su obe ekipe prikazale u prvom poluvremenu, ne bih rekao ni rec, ali ponisten cist gol je velika greska sudije. Takodje pogresio je sto je svirao faul Ninkova (pred gol Partizana, koji smatram nepostojecim) i sto je Jestrovic zavrsio utakmicu bez kartona, jer je onakvo ponasanje nedopustivo. Sto se tice igre, losa igra Zvezde u prvom poluvremenu i Partizan koji je to iskoristio u 2 navrata, onda blaga inicijativa Zvezde na pocetku drugog i 2-3 prilike za Partizan gde su propustili da rese utakmicu. Onda sledi pritisak Zvezde, mnogo bolja igra i 3 gola, od kojih je poslednji nepravedno ponisten. Nazalost, nije Partizan prosao na nacin na koji je trebao, ako je vec trebao da pobedi. Ovom sudiji jednostavno ne treba dozvoliti da sudi "velike" utakmice, jer to ocigledno ne zna.

• Pridružio: 26 Dec 2007
  • Poruke: 612

Razumem ja zasto se fanovi zvezde ljute,ja jesam navijac Partizana,prvo poluvreme Prtizan bolji,drugo poluvreme zvezda,mislim da je ponisten cis go zvezdi,ali partizan je zasluzeno pobedio,sudiske greske su sastavni deo fudbala,ali zvezda je izgubila zato sto im sudija nije svirao penal Twisted Evil

• Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 1456
  • Gde živiš: Tamo negde

Ovo je najveca kradja u istoriji fudbala.

• Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715

Јао како сам се изнервирао, гризем руку од кад се завршила утакмица.Не могу да верујем која крађа.Ћорави судија, Јоветић фолирант и уображени Дијара.
С наше стране нервозни Јестровић, Анђелковић пањ који не зна лопту да прими...полудео сам.боље да не пишем ништа више... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

• Lorki  Male
  • Moderator foruma
  • Sasa
  • Pridružio: 21 Nov 2006
  • Poruke: 2576
  • Gde živiš: U automobilu ...

Jako čudna utakmica, Partizan u finalu!!!

Partitan bolji u prvih 30-ak minuta tj. do drugog gola, kada smo postigli drugi gol jednostavno smo stali i ovo mi se ne sviđa! Utakmica mora da se igra svih 95 minuta maksimalno, a mi smo počeli da trošimo vreme, da se izležavamo na terenu i slično. Mogli smo da postignemo i treći gol kada je Moreira na gol liniji pogodio Milovanovica, umesto da loptu zakica u mrežu.

Drugo poluvreme nismo znali gde se nalazimo, ili je Zvezda popila enegri drink. Ponovo primamo golove iz prekida, odbrana nam nikakva. Zvezda ostećena za gol jer kod onog trećeg gola nema ni govora o ofsajdu, ako je to svirano. Ali bilo je ovakvih situacija i ranije koje su svirane u Zvezdinu korist, kao npr. protiv Smedereva kada igrač pada 2 metra van 16 a sudija pokazuje na penal, sve se vraća sve se plaća.

Raduje me to sto na derbijama pada dosta golova i sto su zanimljive utakmice.

Na kraju se rezltat piše a to je pobeda Partizana.

U finalu igramo sa trećeligašem i ne bi trebalo da bude iznenađenja.

Zemunci mora da su me čuli pa su igrali onako i došli do finala, znači Zemun u Evropi, ooo Srbijooo, baš me zanima koliko ce komada da popiju. Ipak možda se predomisle pa neko drugi zaigra umesto njih i osvoji koji poen za bolji koeficijenat i da konačno naš prvak kreće od trećeg kola za Ligu Šampiona.

Lorki ::Ali bilo je ovakvih situacija i ranije koje su svirane u Zvezdinu korist, kao npr. protiv Smedereva kada igrač pada 2 metra van 16 a sudija pokazuje na penal, sve se vraća sve se plaća.

Сложићемо се да није исто кад се тако нешто деси у дербију, и кад се деси против неког тамо Смедерева.Поготову ако је улог финале!
Партизан целу сезону побеђује у 90+ минуту и то углавном из неког пенала. Evil or Very Mad

• Sasa

Наравно, слажем се да није исто.

Али десило се, вероватно случајно, мени стварно није јасно, колико чујем свиран је офсајд, то се видело и са трибине да није.

Да се не удаљавамо од теме, није тачно да се Партизану свирају пенали, ово си вероватно рекао изнервиран па разумем.

• Pridružio: 19 Jul 2005
  • Poruke: 1783

Auuuu , onaj sudija je za osudu , ponistio cist gol Evil or Very Mad

23 Jun 2008 14:22 nikoola Zaključavanje topica Razlog: Gotova sezona

Ukupno su 864 korisnika na forumu :: 38 registrovanih, 11 sakrivenih i 815 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, Belac91, bigfoot, CikaKURE, cinoeye, darios, darkangel, FOX, HrcAk47, janbo, Krvava Devetka, kybonacci, ljuba, marsovac 2, Matija, Mcdado, milos.cbr, milutin134, Misirac, Mlav, mrav pesadinac, nebojsag, nemkea71, Oscar, proka89, raptorsi, RJ, royst33, SlaKoj, Srle993, stalja, stegonosa, tubular, vathra, vladulns, zeo, žeks62