• Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

A bre, jos se nije ni zavrsilo prvo poluvreme a Milan vodi 3:0.

Dopuna: 25 Maj 2005 22:05

U je, pocelo drugo poluvreme i za 2 minuta Liverpul dade 2 komada. Znaci sad je 3:2 za Milan.

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Jao ljudi kakva utakmica... penal za liverul!

Dopuna: 25 Maj 2005 22:09

Ne mogu da verujem... nakon 3:0 za Milan sada je 3:3. Liverpool je postigao 3 gola za 6 minuta.

• Poruke: 9661

I zavrseno je!!! Liverpul je novi sampion Evrope posle pobede nad ekipom Milana nakon izvodjenja penala 3:1!! U regularnnom delu utakmice bilo je 3:3!!! Cestitam!!!! Potpuno zasluzeno. I jedna od najboljih utakmica ove sezone...
poZz

offline

Dudek je branio penale kao zmaj.
Posle one odbrane pred kraj produzetka verovao sam da moze da donese titulu.

• Gde živiš: Beograd

Ono je bilo totalno ludilo. Ne sećam se da sam gledao bolju utakmicu. Svaka čast i jednima i drugima...

pozdrav Smile

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Kolika li je kvota bila na 2-X Laughing ... Normalna se krece negde izmedju 13 i 15 Wink

Sjajna utakmica!
Nisam mogao da verujem kako je Liverpool umuvao ona 3 gola... Very Happy

offline

Dudek je odlicno odradio posao. Ono sto je odbranio Sevcenku pred kraj drugog produzetka skoro je nemoguce braniti. Penale je takodje branio odlicno, mada mislim da je na jedan penal istrcao ranije sa linije.
Jeste videli kako dekoncentrise igrace? I trbusni ples je igrao... Smile

offline

Citat:I trbusni ples je igrao...

To ih je onakve umorne jos odatno dekoncentrisalo.
I sam komentaror prenosa je rekao da je Dudek malo ranije istrcao. Mene se isto cini da jeste ali kako je covek branio i da su ponovili po jos koji put opet bi se zavrsilo kako se zavrsilo.

Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 1063 korisnika na forumu :: 37 registrovanih, 4 sakrivenih i 1022 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Petar, A.R.Chafee.Jr., AleksSE, Andrija357, Arahne, Asparagus, bokisha253, Brana01, Cassius Clay, comi_pfc, cvrle312, draganca, Duh sa sekirom, FOX, hologram, JOntra, Kriglord, Kruger, Leonov, lord sir giga, Luka Blažević, maCvele, Magistar78, Marko Marković, Milos ZA, Milos82, Misirac, nebkv, NoOneEver Dreams, Outis, procesor, raptorsi, suton, VJ, Vlada78, wolf431, Zerajic