Au bre...Pantelic 2 gola, prvi strelac lige...

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Mar 2005
  • Poruke: 1163

A prvi Pantin gol stvarno je bio prelep, sa nekih dvadesetak metara desnom spoljnom .... njegov specijalitet....

offline

Ko sto kaze moj kolega grobar...."Bem ti danasnji fudbal u kome samo cigansture daju golove" Smile. Jos Zigic da ubaci danas i extra. Stvarno su se nasi igraci raspucali ove sezone Smile

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715
  • Gde živiš: Beograd

Pantelic me sve vise odusevljava.A bilo je ovde i onih koji su se radovali kada je otisao iz Zvezde, necu da ih imenujem, prepoznace se sami. Smile

Ja sam se radovao kada je Panta odlazio, jbga pogresi covek Smile

Inace B92 je poceo da objavljuje svakog ponedeljka clanak o ucinku nasih u Evropi.
Ukrali nam ideju Wink

offline

Ove subote u Bundesligi Pantelic i ljuboja (petom) po gol....

... a tek Pantelic kakav gol je dao, tek sad sam video na SOS-u. Lobovao je golmana sa 20-tak metara!

Dopuna: 26 Nov 2006 19:15

Mislim sta reci.....

Nema stvari koju Nikola Žigić nije uradio u pobedi Rasinga iz Santandera nad Rekreativom od 4:3, u meču 12. kola španske Primere.

Reprezentativac Srbije dao je prvi i treći gol za svoj tim, drugi je pao iz jedanaesterca koji je skrivljen nad njim, dok je kod trećeg pogotka Žigić asistirao Gonzalu Kolsi.

Golove su jos postigli Jankovic i Milosevic....

Imao sam ranije ovde na forumu raspravu da li je bolji Krauc ili Ziga.... Evo odgovora!

Dopuna: 26 Nov 2006 19:29

13' [1 - 0] N. Zigic
26' A. Tomás
28' [1 - 1] R. Beto
32' [2 - 1] E.M. Garay (pen.)
33' E. Moya
42' [3 - 1] G. Colsa
59' R. Beto
60' [3 - 2] I. Uche
63' [4 - 2] N. Zigic
68' P.A. Mario
78' A.J.V. Muñoz
89' V.V. Anino
90' [4 - 3] A.J.V. Muñoz

offline

Svejedno da li je treci ili cetvrti, covek je dao dva gola, nad njim je napravljen penal, igrac koji ga je faulirao dobio crveni kartom i kod jednog od golova je bio asistent.... Da, naravno da Srbin uvek trazi dlaku u jajetu, al zato smo tu de jesmo....

Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 873 korisnika na forumu :: 41 registrovanih, 7 sakrivenih i 825 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksmajstor, Apok, bladesu, Cassius Clay, cenejac111, cvrle312, Dimitrije Paunovic, DPera, dragoljub11987, drimer, Duh sa sekirom, ekser222, FileFinder, FOX, havoc995, ivan1973, kolle.the.kid, ladro, laurusri, Leonov, lord sir giga, MB120mm, mercedesamg, Mi lao shu, milenko crazy north, radoznao, raptorsi, ruger357, sap, sasa87, ser.hill, slonic_tonic, suton, Trpe Grozni, vaso1, VJ, VP6919, YU-UKI, zillbg, zixmix, 125