1

• Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 2392
  • Gde živiš: Beograd

Cesto imam zelju da pohvalim, prokomentarisem, kopiram neki tekst... o ucinku nekog naseg igraca koji igra u evropi, ali to ne uradim jer mi deluje glupo da otvorim temu tipa (Pantelic postgao 2 gola i sl. ) zbog komentara na jednu utakmicu, ne znam za ostale, ali ja mislim da bi ovakva tema dobrodosla, a ako Moderatori imaju nesto rotiv onda nista Wink

Za pocetak:

I

Nova povreda standarnog člana "plavih"

Reprezentativac Srbije i Crne Gore mogao bi da propusti zbog povrede vrlo važan meč za njegov klub.

Posle utakmice četvrtfinala Kupa UEFA protiv Levskog u Sofiji koju je Šalke rešio u svoju korist rezultatom 3:1, Mladen Krstajić se ponovo požalio na povredu. Ovoga puta nije u pitanju primicač, koji ga je mučio pred derbi sa Bajernom, već bol u butnom mišiću.

- Mi se i dalje nadamo da će Krstajić zaigrati od prvog minuta protiv Hamburgera, izjavio je šef stručnog štaba Šalkea Mirko Slomka.

Ukoliko štoper plavih ne bude mogao da nastupi, njegovo mesto u odbrani zauzeće Urugvajac Dario Rodrigez.

Krstajić je jedan od retkih igrača u timu iz Gelzenkirhena koji je odigrao 25 utakmica u šampionatu. Postigao je i dva gola, pa je to razlog više što ga Slomka želi da vidi na terenu kada se odlučuje o plasmanu u Ligu šampiona.

II

Vukčević očekuje sve bolje partije

Simon Vukčević, bivši fudbaler Partizana i reprezentativac Srbije i Crne Gore, trebalo bi da bude jedan od najzapaženijih fudbalera ruskog prvoligaša Saturna iz moskovskog predgrađa Ramenskoje. Mladi fudbaler veruje da ga čeka uspešna sezona u Rusiji, ali kaže da njegove igre još uvek nisu na očekivanom nivou.

Posle utakmice sa Dinamom, koja je završena 1:1,, Vukčević je samo donekle bio zadovoljan.

- Priznajem da nisam odigrao onako kako sam očekivao. Od mene se očekuje da budem kreator igre i napadačima stvaram veći broj prilika. Protiv Dinama smo mnogo bolje odigrali u Kupu, a ovoga puta smo posustali u finišu i dozvolili protivniku da izjednači, kaže Vukčević i isitče da u ekipi Saturna vlada odlična atmosfera.

- Trener Vladimir Vajs odlično proučava igru protivnika što nam znatno olakšava posao na terenu. Atmosfera među igračima je dobra, međusobno se podržavamo i odlično sarađujemo, a kada je takva situacija, očekujemo i dobre rezultate, rekao je mladi reprezentativac naše zemlje uz konstataciju da se brzo navikava na novu sredinu i na život u Moskvi.

Izvor Sportska Centrala

Treba napomenuti i da je Zilic dobio umetnicku sliku, sa "zakasnjenjem" od nedelju dana, ko ne zna o cemu se radi ukratko --> Igrali su Dinamo i Rijeka (za koju Zilic brani) i Rijeka pobedi Dinamo usred Zagreba 2:1, zahvaljujuci Zilicu koji je branio skoro perfektno (po svim novinarima iz Hrvatske igrac utakmice). Igracu utakmice je trebala da se dodeli slika, novinari su jednoglasno odlucili da je Zilic igrac utakmice, ali je neko iz Dinama umesao prste i Vugrinec je proglasen za igraca utakmice. U novinama kao glavni krivac za ovo je spominjan Kozul. Ipak, zbog savesti, pritiska medija ili ko zna cega drugog Kozul je juce u ime Dinama dosao u Rijeku sa gomilom izvinjenja i sliku urucio Zilicu.

Ovo je moj komentar na osnovu tekstova koje sam procitao u novinama.

Toliko za sada. Wink

Dopuna: 01 Apr 2006 16:45

Pjanović "promašio pobedu"

Ni posle dvanaest međusobnih duela fudbaleri Spartaka nisu uspeli da pobede gradskog rivala, ekipu CSKA, s obzirom da je moskovski derbi završen rezultatom 1:1.

Na stadionu "Lužnjiki", na kome je pravdu delio italijanski arbitar De Santis, "armejci" su golom Vagnera poveli u 59. minutu, a Spartak je do remija, trećeg u tri odigrana kola, došao u pogotkom Titova koji je mrežu CSKA zatresao samo pet minuta kasnije.

I dok je Miloš Krasić presedeo čitav meč na klupi, Mihajlo Pjanović odigrao je svih 90 minuta za Spartak a pritom je najveću šansu imao u osam minuta pre kraja kada je sa samo tri metra udaljenosti od mreže rivala propustio šansu da donese trijumf svom timu.

Prema prvim informacijama ruskih medija 60-ak navijača je zadržano u pritvoru jer su pokušali da uđu na stadion u pripitom stanju.

Izvor opet Sportska Centrala Wink

(edit by MoscowBeast: stavio veliko slovo E u naslovu)

• Pridružio: 03 Mar 2005
  • Poruke: 1163

Ajde ovako:

Sasa Ilic postigao treci gol u pobedi Galatasaraja nad Gencerbirligijem od 3:0

Nenad Stojanovic postgao jedini gol u pobedi njegovog Genka nad FK Briselom od 1:0

Veljko Paunovic srusio Osasunu sa dva gola. Osasuna - Hatefe 0:4!!!

Evo da ozivim ovu tremu...

Jankovic je za 7 minuta koliko je odigrao na debiju za Majorku, zabelezio asistenciju...

• Igor
  • Pridružio: 18 Apr 2005
  • Poruke: 903
  • Gde živiš: NBG

Brani li Stojkovic u Nantu???

@Voland branio je na sve 4 dosadasnje utakmice u prvenstvu primio je 8 golova... Sad U zadnjem kolu je, kako sam procitao, napravio katastrofalnu gresku (2. gol od 3 za protivnika)...

Dopuna: 14 Sep 2006 22:43

Kezman postigao pobedonosni gol za Fenerbahce protiv Randersa u 1. kolu kupa UEFA (Fenerbahce-Randers 2:1)

Dva gola Žigića za prvi bod Santandera

Reprezentativac Srbije Nikola Žigić počeo je da se isplaćuje gazdama Santandera.

Doskorašnji napadač Crvene zvezde Nikola Žigić obeležio je dan u Primeri. Žigić je bio dvostruki strelac u Taragoni, a njegovi golovi doneli su kantabrijskom klubu prvi bod u sezoni. Drugi gol Žigić je postigao u nadoknadi vremena, posle čega se preterano radovao, pa je dobio žuti karton. Do meča u Taragoni Rasing nije dao nijedan gol u tri kola.

Jankovic je asistirao za jedini gol Majorke. Stankovic dao gol za Inter.

• Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 1456
  • Gde živiš: Tamo negde

Stankovic je dao prelep gol. Kezman je dao isto lep gol za Fener. Zigic je bio dvostruki strelac.

• Gde živiš: ...u firmi

freakapotamus ::Ja sam cuo da Jankovic nije ni igrao?

Jankovic je igrao, na njegovu asistenciju Majorka je postigla gol Wink

Ukupno su 1230 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 7 sakrivenih i 1172 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: _Rade, A.R.Chafee.Jr., airsuba, Alibaba1981, Apok, aramis s, babaroga, bagor10, Bojan85, bojank, Boris Bosiljčić, bufanje, darkangel, dejina811, djordje92sm, DonRumataEstorski, Dorcolac, flash12, GandorCC, Georgius, GORDI, goxin, havoc995, ivicasimo, kybonacci, loon123, LUDI, madza, mean_machine, Mercury, milenko crazy north, Milometer, moldway, nuke92, panonski mornar, pein, procesor, radionica1, S2M, SR-3m, Toper, vlad4, vladaa012, vladulns, voja64, wizzardone, YugoSlav, Zaledjeni, zdrebac, zeo, zillbg