48

• Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 2392
  • Gde živiš: Beograd

Samo da prokomentarisem predhodni post, dakle ako sam shvatio, zato sto je Zvezda pre 2 godine protiv Borca nepravedno postigla gol, to znaci da je sad u redu, pod uslovom da nije bilo potrebe za 6 minuta, da Partizan to isto uradi protiv Zvezde ? Tom logikom je i vise nego pravedno sto su vam danas ponistili gol, jer je Zvezdi ponisten gol protiv Partizana u kupu prosle godine ? Naravno da nije, jer jedna nepravda ne opravdava drugu. Ponavljam: ne zalim se na 6 minuta, ali sam hteo da prokomentarisem ovaj cudan nacin razmisljanja.

• Pridružio: 19 Jul 2007
  • Poruke: 883
  • Gde živiš: malo ovde, malo onde

Riddler ::Komentarisem ovde, jer nije otvorena tema o derbiju, a ovde ima vise komentara koji se odnose na derbi.

Ako se misli na "nedosudjeni crveni" Koromanu za start na Obradovicu, mislim da bi vecina utakmica u nasoj ligi zavrsila bez bar 2 igraca kada bi to bilo za crveni. Sto se tice gola, cini mi se da je usla lopta, ali nije dobar ugao, pa ne mogu biti 100% siguran... Za nadoknadu nije ni bitno, mi nismo smeli da dozvolimo da tada primimo gol, bez obzira na to da li je bilo potrebe za 6 minuta nadoknade. Los potez je bilo, posle povlacenja, ono srljanje da se mozda nesto uradi iz kontre i lose izvodjenje zavrsnice istih, tako da je ostajalo mesta u odbrani. Neko je morao da blokira Moreiru, ali nije... Vasington nije imao neke prilike da se istakne (mala minutaza), da nije visine, verovatno ga ne bih primetio na terenu. Zvezda je pokazala vise danas, ali rezultat je ono sto se pise.

Mozda i jesi u pravu za nedosudjeni karton, video sam na snimku da mozda i nije bilo za crveni, ali za zuti jeste sigurno.
Za nepriznat gol, momku je stopalo bilo u golu, stajao je na obe noge - nije bilo nikakvog akrobatskog polozaja, lopta je izbijena kolenom, po meni i po kameri iz jednog od uglova - cist gol. video sam jos na stadionu da je usla, bio sam u liniji kornera. Ali sta sada, nije ni prva ni poslednja greska sudija u derbiju.
Kod naseg gola ste nanizali dovoljno gresaka da vas kaznimo, sto se i dogodilo uz dosta srece. Prvo je Parker insistirao na dodavanju umesto da stane na loptu, posle niko nije smetao bozovicu koji dosao do pola terena za malo, pa los skok sa Dijarom, zaboravljen Moreira , golman na petercu...
Ali najjaci utisak na mene je ostavilo kriminalno ponasanje Partizana u prvih 45 minuta. Sramotno.

Za gol sam samo rekao da nisam 100% siguran, sto ne znaci da mislim da nije bio gol, prilicno sam siguran da jeste bio gol. Koroman je dobio zuti, a ja sam se samo plasio da cemo opet gledati cirkus, kada je Djoredjvic krenuo nesto da se koska sa Koromanom nakon tog starta Koromana, srecom zavrsilo se na tome. Slazem se da smo napravili dosta gresaka kod primljenog gola i stvarno je cudno da se ne stane na loptu u 95. minutu, kada je rezultat na tvojoj strani.

To je i rekao Tomovic u izjavi posle meca, prakticno je prozvao igrace sto su otisli napred u stotom minutu da daju jos jedan gol

Dopuna: 07 Mar 2009 12:15

Danas u Ivanjici, 13 30, Partizan gostuje Javoru, vazna utakmica i jedno od tezih gostovanaj u Srbiji. Ipka, s obzirom na ambicije, samo pobeda dolazi u obzir.

• Lorki  Male
  • Moderator foruma
  • Sasa
  • Pridružio: 21 Nov 2006
  • Poruke: 2576
  • Gde živiš: U automobilu ...

Koliko znam Javor nikada nije pobedio Partizan, ali su dosta nezgodni, valjda je u Ivanjici bolje vreme nego u Beogradu i da ce biti dobra fudbal.
U prvom delu bilo je nereseno, nama je podeda preko potrebna. Ne verujem da ce biti puno golova, zato je potrebno da postignemo gol na vreme.

• Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113

U 50 minutu je 0:0.. Nadam se da mogu da vam cepnu bar bodić.. Smile

• Sasa

Vise nije 0:0, Partizan vodi golom Dijare, do kraja ima jos 20-ak minuta.

rapha zao mi je Mr. Green

Lorki ::Vise nije 0:0, Partizan vodi golom Dijare, do kraja ima jos 20-ak minuta.

pfff Bebee Dol Mr. Green

Raduju tri boda sa teskog gostovanja i dobra igra Vashingtona, idemo dalje...

• Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18456
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Dobro kad je gostovanje kod Javora postalo teško...Meni još iz glave ne izbija ona prošlonedeljna utakmica Atletiko-Barselona (4:3).

04 Jun 2009 01:21 nikoola Zaključavanje topica Razlog: Gotova sezona

Ukupno su 973 korisnika na forumu :: 35 registrovanih, 5 sakrivenih i 933 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: babaroga, Bobrock1, bojank, bojcistv, cikadeda, Dimitrije Paunovic, djboj, Djokkinen, DPera, dragoljub11987, drimer, Georgius, gorican, JimmyNapoli, Karla, kikisp, Kubovac, ladro, Leonov, Levi, Lubica, milenko crazy north, Mixelotti, MrNo, pera12345, Rogan33, sevenino, shadower78, Tvrtko I, vathra, Vlada1389, wolverined4, YU-UKI, |_MeD_|, šumar bk2