E pa ovako, konacno je doslo vreme za budjenje, danas je praznik u BG, ponovo se igra derbi, ocekujem pobedu, ocekujem hrabru igru pa sta nam Bog da.

• Poruke: 226
  • Gde živiš: Novi Sad

Dace Bog pa da srusimo i tradiciju koja nas vec muci a i njihove nade ...
Jako mi zao sto necu biti na JNA danas ali svakako uz TV Sad
Nadam se da ce biti golova u zvezdinoj mrezi i koreografija na obe srane , ipak je bezveze kad se derbi zavrsi 0:0.

Samo napred Partizan !!! Samo napred Partizan !!!!Samo napred Partizan !!! Samo napred Partizan !!!!

• Gde živiš: Petrovgrad

Pa neznam Partizan je imao vise prilika od zvezde,onaj sut Moreire(ili Diara) sa pet metara pored gola,precka iz slobodnog...ponisten cist gol
Ali zato Moreira objasnio Zagrljaj

Vazno da je ostalo 7 razlike...

Bio sam na utakmici, i posle kukavicki odigranog prvog poluvremena osecao sam se jako lose. U drugom poluvremenu je Zvezda napravila istu gresku kao i mi u prvom - povukla se, cuvajuci nekakvu virtuelnu prednost i za to je kaznjena golom u najbolnijem momentu. Jokanovic ovaj ispit definitivno nije prosao, do sada sam ga branio ali prvo poluvreme je odraz njegovog neznanja i nista vise.
Osteceni smo za cist pogodak, bio sam siguran u to i na stadionu jer sam stajao u liniji gola u toj situaciji, a snimak je to samo potvrdio.
Niko se nije posebno istakao od igraca, Moreira je do gola bio ocajan, Zuka osim borbenosti nista nije pokazao, a Dijara usamljen u napadu i samim tim nemocan.
Ipak , ulaskom dvometrasa Vasingtona, teziste smo prebacili na Zvezdinu polovinu, i jeda ntrenutak nadahnuca Moreire bio je dovoljan da promeni tok utakmice.

E to prvo poluvreme je stvarno bilo smuseno,zato ja uvek navijam da igra Bogunovic a ne da ulazi oko 60. ili 70. minuta,neznam sa njim smo nekako mnogo brzi.

Inace Vojvodina je izgubila tako da sad imamo + 4 u odnosu na njih i ostaje + 7 u odnosu na Zvezdu.

Dobro je dobro je !!! Moglo je i bolje !!!
Sreca pa nismo izgubili...
Ne znam zasto se zvezdasi zale na nadoknadu vremena kad su se valjali po terenu bar nekih 10 minuta....

Zale se na nadoknadu i ofsajd Moreire pre naseg gola, mi se zalimo za nepriznat cist pogodak i nedosudjen crveni Koromanu, ipak smo na kraju mi dobili sladji bod, ali ukupan utisak mi je vise nego mucan, pa branili smo se prvo poluvreme kao da nam je dosao Mancester u goste

• Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 2392
  • Gde živiš: Beograd

Komentarisem ovde, jer nije otvorena tema o derbiju, a ovde ima vise komentara koji se odnose na derbi.

Ako se misli na "nedosudjeni crveni" Koromanu za start na Obradovicu, mislim da bi vecina utakmica u nasoj ligi zavrsila bez bar 2 igraca kada bi to bilo za crveni. Sto se tice gola, cini mi se da je usla lopta, ali nije dobar ugao, pa ne mogu biti 100% siguran... Za nadoknadu nije ni bitno, mi nismo smeli da dozvolimo da tada primimo gol, bez obzira na to da li je bilo potrebe za 6 minuta nadoknade. Los potez je bilo, posle povlacenja, ono srljanje da se mozda nesto uradi iz kontre i lose izvodjenje zavrsnice istih, tako da je ostajalo mesta u odbrani. Neko je morao da blokira Moreiru, ali nije... Vasington nije imao neke prilike da se istakne (mala minutaza), da nije visine, verovatno ga ne bih primetio na terenu. Zvezda je pokazala vise danas, ali rezultat je ono sto se pise.

• Srđan Jovanović
  • Pridružio: 12 Avg 2004
  • Poruke: 1461
  • Gde živiš: Čačak

Borislav_8 ::

2007 godine su dali Borcu u Cacku gol u 112 minutu za 1:1, tako da nemaju pravo zalbe Ziveli

04 Jun 2009 01:21 nikoola Zaključavanje topica Razlog: Gotova sezona

Ukupno su 874 korisnika na forumu :: 33 registrovanih, 6 sakrivenih i 835 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Atomski čoban, bojcistv, ccoogg123, Djokislav, DragoslavS, drimer, Georgius, grenadir, ivan1973, Kibice, kobaja77, kolle.the.kid, Kubovac, laki_bb, Leonov, Lieutenant, madza, mercedesamg, mmbojana, nikoladim, NikolaGTR, Panter, pera bager, Petarvu, raptorsi, rovac, TheBeastOfMG, vathra, Vatreni Zmaj, VP6919, zeo, zlaya011