Partizan sezona 2009/2010

38

Partizan sezona 2009/2010

offline
  • Pridružio: 06 Sep 2006
  • Poruke: 535
  • Gde živiš: Iza oblaka!

Ове године по мом мишљењу "ЦРНО НАМ СЕ ПИШЕ" уз Партизан у европу иду Звезда(очајна и са малим шансама да нешто уради), ОФК Београд и Спартак који буквално немају шансу да ураде нешто.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

hmm tako su mislili i za Sevojno kad je igrao u Evropi Very Happy ali se dosta dobro pokazao,ali takodje imam taj osecaj da ove godine se bas i necemo pokazati Sad



offline
  • Pridružio: 06 Sep 2006
  • Poruke: 535
  • Gde živiš: Iza oblaka!

Хммм што се тиче Севојна нису се обрукали али исто тако ништа нису ни урадили.

Надам се да у процени за ове тимове много грешимо и био би најсрећнији кад би нас демантовали играма и резултатима ове године. Smile Smile

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

I ja se nadam.BTW steta sto Vojvodina nece biti u Evropi,po meni bolje oni nego Spartak.U svakom slucaju puno srece svim timovima.

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Čestitam Partizanu na zasluženom osvajanju titule.
Sad, za rezultate u evropi će se videti. Mislim da ni jedan naš tim ne može da se nada nekom rezultatu ali videćemo..

offline
  • Biljana
  • Pridružio: 29 Nov 2009
  • Poruke: 2496

Partizan - Mladi Radnik (neradnik) 6:0 LOL

Grobari cestitam titulu Very Happy

Za SAMPIONE drzave cele... Za crno bele, za crno bele... Very Happy

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18902
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Čestitke timu. Čak i neki od ovdašnjih navijača otpisali su ih pre samo pet-šest kola.

offline
  • Pridružio: 06 Okt 2005
  • Poruke: 390
  • Gde živiš: New Woodgood

Čestitke za novog-starog Šampiona ! Smile

03 Jun 2010 16:13 Lorki Zaključavanje topica Razlog: Rešeno je
sezona zavrsena
 
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2597 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 5 sakrivenih i 2516 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, aramis s, Arhiv, Avalon015, bavar357, bojanstros9, Boris BM, BOXRR, brufen, Car89, cemix, crnirocko, cuvarkuca, Dare, Dogma21, DPera, dule10savic, dulleo, ElGenius, esko_hz, Fabius, Gaga_89, Georgius, Gintoki, goran.vvv, Grebostrek, gregorxix, HogarStrashni, iceburn, ivan1973, ivan979, Jomini, Još malo pa deda, Kajzer Soze, konstruktor, kunktator, kuntakinte, lafa008, Lance Guest, Marko Marković, Maruti, MGBRBG, Miki01, Miki281, mist-mist, monomah, muaddib, Ne doznajem se u oružje, nebkv, nixos, nuke92, pablojepao, Piicoki, ping15, PITT, precan, Pururin, raptorsi, raster12, saki80, Sir Budimir, Sirius, Sićko, Slingshot, Spinosa, styg, t.e.m.p.l.a.r., Titan, tomigun, vaci, Vlad000, VNVK, vobo, yrraf, 1324, 79693