Oce li biti mozda snimak utakmice danas ?

• Zaslužni građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2005
  • Poruke: 616

Poljska izgubila od Jermenije

Fudbalska reprezentacija Poljske, trenutno vodeća u grupi A kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2008. godine, izgubila je u Jerevanu od domaće Jermenije sa 0:1. Strelac jedinog gola na utakmici u 70. minutu bio je Hamlet Mhitarjan iz slobodnog udarca. Ovo nam daje realne šanse za drugo mjesto. A ako se Portugalci prepadnu Žigića kao i Španci u kvalifikacijama za svjetsko prvenstvo možda i prvo nije daleko.

FIFA: Let "orlova" do 22. mesta na svetu

Reprezentacija Srbije popravila je svoj plasman na rang listi Svetske fudbalske federacije (FIFA) objavljenoj u sredu i sada zauzima visoko, 22. mesto.

Srbiji je napredak od čak devet mesta u odnosu na prethodni mesec donela pobeda na gostovanju u Finskoj od 2:0, u meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2008. godine...

Mora se reći zasluženo za sada !
Igramo kao zmajevi !

Ali i Jermenija je skočila samo tako !

• Pridružio: 18 Jun 2005
  • Poruke: 573
  • Gde živiš: Springfild

Mislim da je ova utakmica sa Belgijom ipak najbitnija. Ako nju dobijemo (sto se nadamo) mislim da ce mo se sigurno kvalifikovati.

Veliki kiks Portugala. Igrali su u gostima sa Jermenijom 1:1. Finci pobedili na jedvite jade Kazahstan sa 2:1.

Jermenija 1 - 1 Poljska (12' R. Arzumanyan - 37' C.Ronaldo)
Finska 2 - 1 kazahstan (13' A.J. Eremenko, 61' T. Tainio - 23' D. Byakov)

• Pridružio: 04 Jan 2006
  • Poruke: 577
  • Gde živiš: NIŠ

Imi lose krenuli u 9 minutu na m dali glup gol sta mogu da kazem pobeda nam treba . Da iskoristimo taj remi portugala i pobegnemo im za 2 poena. Ali nasi nista ne pokazuju.

Zasad imamo sanse jos je rano 30minut tek ima da se igra!

Ja ako budem nastavio da gledam mec mislim da cu se slogirati Shocked

Poluvreme Belgija 2 - 0 Srbija Sad Sad Sad

Ukupno su 863 korisnika na forumu :: 4 registrovanih, 1 sakriven i 858 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: ALBION101, MilosKop, S-lash, Shilok