Reprezentacija Srbije do 21 godine [U21]

3

Reprezentacija Srbije do 21 godine [U21]

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Napisano: 10 Sep 2012 20:44

PekiLudak ::Veceras mladi protiv Danske sta mislite? Ja se nadam bar neresenom rezultatu Very Happy

Tako i bi. Mr. Green


Dopuna: 10 Sep 2012 20:44



Auuu gazimo Makedonce sa 5-1... Smile




Bar kad bi stariji nasi igrali ovako.... Bebee Dol



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Ove klince treba sve staviti u A reprezentaciju a one nabedjene fudbalere poslati u svoje klubove da greju klupe....



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1245 korisnika na forumu :: 96 registrovanih, 10 sakrivenih i 1139 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Akiro, aleksandar89, ALEXV, Andy, Avalon015, Bojan198527, BORUTUS, bpop, Bubimir, carinko, celik, Cicumile, crnogorac, dane007, debeli, dejan1972, Dejan_vw, dekiz, djboj, Djota1, DJUNTA, djuradj, DonRumataEstorski, Dorcolac, drimer, dule10savic, Electron, elenemste, Frunze, geo.dule, Georgius, goran.vvv, GORDI, Igritelj, Jaxupa, Jeremiah, Jester, joca83, Kamov, kaput21, kikisp, klepesina, kybonacci, Lazur_01, lucianovercetti, Markan90, Marko Marković, medaTT, Metanoja, miki69, milanpb, Miler88, MiloradKomadic, miodrag, momcilob55, munem, N.e.m.a.nj.a., narandzasti, Ne doznajem se u oružje, nebidrag, Nebojsa Georgijev, nenaddz, novator, pablojepao, Paklenica, pfc74, ping15, pobeda, Polifon, Posmatrac77OKB, Prečanin30, proka89, radovanstojkov023, repac, Rogan33, rovac, saputnik plavetnila, sasics, sedan, Shinobi, shiro, shone34, Siti2, sony771, tamno.nebo, Tas011, tomigun, tooooom, Veber Zoltan, Velički, veljkovicdani, vjetar, vladaa012, Zec, ziro, Zmajac