• je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Fudbaleri River Plejta igraće naredne sezone drugu argentinsku ligu prvi put u 110 godina dugoj istoriji kluba.

U revanš meču plej-ofa za opstanak najuspešniji klub Argentine je na prepunom ’Monumentalu’ odigrao 1:1 sa Belgranom, ali je ispao zbog poraza od 2:0 u prvom meču u Kordobi.

U revanšu je sve počelo odlično po River koji je poveo već u petom minutu golom Pavonea, ali domaćin u nastavku nije uspeo da obezbedi opstanak.

U 61. minutu je posle greške odbrane Rivera konačan rezultat postavio Fare, a nekoliko minuta nakon toga definitvno je sve bilo rešeno pošto je Pavone promašio penal i tako propustio poslednju nadu domaćina.

Da li je moguce? Shocked

Pa ovo je ko kad je ispao Juventus is Serije A.

Njih sam uvek gledao zajedno sa Boca Juniors kao najjace klubove u Argentini.

• Michael

Springfield ::Danas vise nema slabih timova, svi igraju fudbal veliki novac se vrti. Smile

• Gde živiš: Sparta

Htedoh ovo da postavim, simpatisem najvise River i Newell's Old Boys u Argentini... Previse bolno...

Razmisljam kako bi mi bilo da Barsa ili LFC ili Zvezda ispadnu iz lige... Znam kakav je osecaj kad si zadnji na tabeli, desavalo se Liverpool-u ove godine Crying or Very sad

Ukupno su 1151 korisnika na forumu :: 37 registrovanih, 7 sakrivenih i 1107 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Andrija357, antonije64, bojcistv, Buzdovan, cenejac111, CikaKURE, comi_pfc, d bos, debeli, doom83, galerija, Georgius, krkalon, ladro, ljuba, Lucije Kvint, Luka Blažević, mercedesamg, Mi lao shu, milan.vukovic, milenko crazy north, Milometer, Milos82, opt1, Parker, repac, rodoljub, sasa87, stalja, Stanlio, stegonosa, Trpe Grozni, vladetije, zapclink, |_MeD_|, žeks62