Da li vredi uzeti ovu grafičku karticu ?

Da li vredi uzeti ovu grafičku karticu ?

offline
  • Pridružio: 28 Dec 2013
  • Poruke: 2

Zdravo,
našao sam grafiču karticu pa me interesuje da li je ova dobra i da li je vredi uzeti, ako ne šta mi preporučujete ?

oxo.rs/proizvod/gigabyte-nvidia-geforce.....-0_6394056

Računar mi je intel i5 3.0ghz , ram 4gb.
Da li bi sa ovom grafikom mogao da igram novije igrice?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Mogao bi da igras ali na nekim srednjim podesavanjima...



offline
  • Pridružio: 28 Dec 2013
  • Poruke: 2

A ako uzmem istu ovu samo u 192bit ?

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Pa neces dobiti nista specijalno bolje, uglavnom mocices da igras sve nove igre, na nekim medium podesavanjima, sve zavisno od igre do igre...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 983 korisnika na forumu :: 107 registrovanih, 13 sakrivenih i 863 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 8u47, Apok, avijacija, b_z_b, Banovo Brdo, Baždaranac, Belac91, Bgorando, Blair, Bojan198527, bokicacar, carinko, Chainsaw, Cicumile, Cirkon, Clouseau, Comyymoc, DalmatinacMF, darcaud, darionis, DeerHunter, Despot Đurađ, dexteroza, djonsule, djordjemiklusev, DonRumataEstorski, Dragon Order, dulleo, dyharry, Dzuki, eagle.rs, Georgius, Giskard, Gogi do, HogarStrashni, iceburn, ikan, IQ116, ivan1973, ivan979, ivan_8282, IvanMiletic, Jester, JimmyNapoli, JK, Joksss, Jozo74, K2, king111, Kontrausluga, kybonacci, Laluvr, ljubo70, Logic005, Macalone, marec, Markan90, Marko Marković, mačković, metallac777, Mi lao shu, mikidragi, Milan A. Nikolic, milanpb, Milometer, milos97, mirkoro, nelezele, Nemanja Opalić, nixos, Ns1975, Orc, Panter, Papadubi, pasko2025, Pero, ping15, pirke96, porticco, PrincipL, procesor, radovanstojkov023, redstar72, rovac, sap, sarma, sasa87, savuni, Sky diver 29, Srky Boy, StankoVrankovic, stegonosa, strn, t.e.m.p.l.a.r., tecataki, tomo2, Tvrtko I, v82, veljkovicdani, Voice1, wolverined4, Zastava, Zdenko, Zoran1959, zziko, |_MeD_|