Graficka pisti

Graficka pisti

offline
  • Huskar
  • Pridružio: 31 Maj 2008
  • Poruke: 885

Sta moze biti uzrok tome??
Jel moguce da je do same graficke, citao sma malo po internetu da su ljudi imali taj problem, pa me cisto informativno zanima..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Može biti kuler na grafici ako nije pasivno hlađenje. A može biti još jedna stvar zavojnice znaju da pište pa može biti i sa ploče taj zvuk. To se valjda dešava kada struja prolazi kroz njih pa dolazi do zatezanja kalema pa znaju ispuštati piskav zvuk, pogotovo ako su loše komponente.
To bolje zna neki elektroničar o toj pojavi da objasni.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 823 korisnika na forumu :: 32 registrovanih, 3 sakrivenih i 788 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, batana, Centauro, Chainsaw, Duck of Death, Duschi, EXIT78, gaga23, Goran_, GrammaticalAnalysis, Inner-Cell, IvanMiletic, Joint Chief, KizJ, koom0001, Linda, LostInSpaceandTime, m0nstrum_, milijarder, Milun24, mustangkg, Nepopravljivi, NorthWind, novator, PlayerOne, probisic, Pururin, tritonus, vaci, Velibor Radoja, VJ, šumar bk2