Koji monitor?

Koji monitor?

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2007
  • Poruke: 68

Pozdrav!
Moze li mi neko preporuciti dobar jeftin tft monitor ?
Od igrica igram samo Counter Strike.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Koliko ti imaš para za monitor, nije bitno šta igraš.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1151 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 5 sakrivenih i 1054 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 16.mabr, 9k38, _Rade, alternator, Asparagus, Ba4e, Betty25, Bo96, bojankrstc, bojcistv, bokicacar, BWG, C-Gun, Cigi, cikadeda, Cirkon, Clouseau, cyprus, d.arsenal321, dane007, Despot1, dj.ape, djonsule, dolinalima, DonRumataEstorski, Dovla 1980, dragisa dragisa, drimer, dzoni19, Džekson, famoso, Feller, geo.dule, Georgius, Glavonja049, Goxy1, ikan, Ir, jarovitt, joca83, jodzula, Joint Chief, JOntra, Jozo74, Kajzer Soze, ljubsz, lord sir giga, Lucije Kvint, Milan 84, milanpb, milos97, mnn2, Moldovan, mrvica78, Mzee, Naj-Turs, nemkea71, Nobunaga, Novakomp, oldusername, opt1, peradetlić, ping15, pirke96, PITT, Pohovani_00, precan, Prometeus, Pv123, raketaš, rovac, S-G, S-lash, Sale0501, Seeker, Sharpshooter, shlauf, skok, Smiljkovich, sombrero, Spinosa, Vanderx, VBoss, Veless, Velibor Radoja, VNVK, Warrior, Zastava, ZetaMan, 787, 1324