Ne znam sta je problem racunaru.

Ne znam sta je problem racunaru.

offline
  • Pridružio: 22 Avg 2012
  • Poruke: 28

Napisano: 29 Okt 2013 16:23

Izvinite, ali ne znam kako drugacije da nazovem ovu temu.
Naime.. do skora mi je racunar radio normalno, Dok nije pocelo da se desava ova stvar
Pola sata, sat radi normalno, onda odjednom monitor pocrni a kuciste u pozadini radi i crvena i zelena, uopste se ne gase.. ne palucakaju. Ugasim racunar, pokusam ponovo upaliti, opet isto i za monitor i za lampice.
Posle par sati opet ga upalim i opet radi par minuta..i opet se ponovo isto desava
Sta moze biti problem ?
Monitor nije, posto sam kupio maloprije novi..
Pozz

Dopuna: 30 Okt 2013 16:23

Moderatori, izvinjavam se za dupli post, ali ovaj problem je do graficke Smile
Uzeo sam graficku od druga, i racunar radi.
Pa nazovite ovo jos jednom posledicom kvara graficke..
poozz



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 694 korisnika na forumu :: 31 registrovanih, 3 sakrivenih i 660 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, avijacija, bojan_t, bufanje, Centauro, Chainsaw, Coabelgrade, Dinarid, Duck of Death, Duschi, gaga23, Glavonja049, GrammaticalAnalysis, Joint Chief, Korle, Kredit, Laluvr, LostInSpaceandTime, Milan A. Nikolic, milijarder, Pavel Medved, Pero, Petar J, Pururin, royst33, Stoilkovic, Str2022, Superastro, Vlado82, wolverined4, šumar bk2