Problem sa monitorom

Problem sa monitorom

offline
  • Pridružio: 07 Jan 2013
  • Poruke: 62

Problem je u tome sto je monitor izgubio boju isad,umjesto normalnih boja,sve je u bjelom utom i crnom.Nije da se ne vidi nista ali ne valja,pa me zanima koji je kvar moze li se popraviti



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • higuy  Male
  • Legendarni građanin
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 8565
  • Gde živiš: Dubocica

Da li bi bio ljubazan da das vise podataka, recimo model i proizvodjaca monitora o kome je rec.



offline
  • Pridružio: 07 Jan 2013
  • Poruke: 62

LG flatron 1953TR 19"

offline
  • higuy  Male
  • Legendarni građanin
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 8565
  • Gde živiš: Dubocica

Da li si probao da promenis kabli od graficke do monitora. Da li si probao drugi monitor.

offline
  • Pridružio: 07 Jan 2013
  • Poruke: 62

sve sam to uradio i na drugom monitoru boja je normalna a kda uzmem drugi kabl,isti problem postoji.

offline
  • higuy  Male
  • Legendarni građanin
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 8565
  • Gde živiš: Dubocica

Da li je monitor u garantnom roku. Jesi li probao svoj monitor na drugom kucistu/grafickoj.

offline
  • Pridružio: 07 Jan 2013
  • Poruke: 62

Garancija je odavno istekla,a i na drugi je komp prikljucivan pa nista,sve isto

offline
  • BELINI 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 28 Jun 2010
  • Poruke: 12

Mislim da ti RGB ne radi ili nije podešen!!!
Nemaš plave i crvene,te ne možeš imati normalnu sliku!!!
Probaj na komandnoj tabli da ih podesiš,a ako ne može onda na popravku!!!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 908 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 8 sakrivenih i 825 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksandar Tomić, aleph_one, Alexandar-1973, Arsenije, BlackTower, bladesu, blankspace, blatruc82, bobomicek, boromir, boxbole, brandža84, bukefal, cenejac111, Comyymoc, cvrle312, dankisha, darkkran, Darko Jovanovic, dj.ape, Djota1, doom83, Dzambas, ekipo26, Goxy1, GveX, Helket, hellenic, igorkozar83, jalos, kibihrchak, Kruger, lacko, lord sir giga, Marko Marković, markolopin, medaTT, mercedesamg, metallac777, milanpb, MILO-VAN, Milometer, milos.cbr, MiroslavD, Mis uz pusku, Mićko, MrG, nelezele, nnovakis, nobutado, oddsock, OKT, Pekman, Piani Jazzer, raso76, repac, rodoljub, S.Palestinac, savuni, Shinobi, Sirius, skok, Skywhaler, stokssone, Topaz9, Toper, vathra, Velizar, vidra1, vlado_pg, Vojkan Petrovic, Zavulon, Zoca, Šule, Žoržo