Kako ubaciti Plug-ins u Photoshop?

2

Kako ubaciti Plug-ins u Photoshop?

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2009
  • Poruke: 2
  • Gde živiš: Kosovska Mitrovica

Ja ih ubacim pluginove u taj folder!Ali kako posle da ih pokrenem???



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

Pokreću se iz Photoshopa pod opcijom Filters.



offline
  • Pridružio: 13 Avg 2009
  • Poruke: 2
  • Gde živiš: Kosovska Mitrovica

Je li imas mozda link za neke validne ipravne pluginove ?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 10631 korisnika na forumu :: 106 registrovanih, 10 sakrivenih i 10515 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., Andrija357, Apok, arsa, awathorn, b_z_b, bakovaca, Baždaranac, BlackTower, Bo96, bobo85, bojankrstc, Boris BM, brandža84, BrcakRS, BZ, Ca6otep, cenejac111, cikadeda, coaa, coaaco, Cvexi, darcaud, Dejan_vw, Demi87, DENIRO, dexteroza, djboj, Djokkinen, djordjemiklusev, Dvojac005, ElGenius, Foxdie, Georgius, goxsys, Great White, GveX, Hans Gajger, igorkozar83, Igritelj, ivica976, jodzula, JOntra, Jose, Kajzer Soze, Kenanjoz, konstruktor, kori, kreker, Krusarac, Kvazar, luka35, M74AB3, Man1ac021, Marko1238, Martin543, max power, mercedesamg, Metanoja, Mi lao shu, Mihajlo, mikrimaus, Milan A. Nikolic, milanpb, milenko crazy north, monomah, N.e.m.a.nj.a., nebkv, Nele79, nezavisni mislilac, nikoladim, pein, Permaldar, Prečanin30, proka89, Radoslava, raster12, RD84, ruma, Sharpshooter, shlauf, Sirius, styg, suton, t.e.m.p.l.a.r., tanakadzo, tecataki, tritonus, tubular, Tvrtko I, umpah-pah, v82, vathra, Vlad000, Vlada1389, VNVK, Vrač, vrgudinac, vukajlo71, vuksa72, zeka013, zivojin32, Zorge, Zvone, 79693