Logo

Logo

offline
  • Anunnaki
  • Pridružio: 20 Apr 2012
  • Poruke: 1645

Pozdrav forumasi,ako neko ima slobodnog vremena,neka mi napravi logo,naziv Pansion Bulatovic,dolje neka pise Kolasin a slika neka bude kao neke kuce.I ako moze naslovna slika jer mi treba to za fejzbuk.Hvala unaprijed Ziveli Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

To je nešto komercijalno, neki turizam ovono?
Koliko para?



offline
  • Anunnaki
  • Pridružio: 20 Apr 2012
  • Poruke: 1645

Turizam nego sta Very Happy
Drug me je zamolio da mu napravim logo a ja neznam jer ne umijem da radim u photoshopu.
A za pare moram druga da pitam Very Happy Smile

offline
  • 100%Milanista
  • Information Technology
  • Pridružio: 23 Avg 2008
  • Poruke: 2635
  • Gde živiš: Milan, Italy

Napravicu mu ja to sto trazis, 10evra i bice gotovo za 2h. Znas gdje zivim tako da transfer novca nije problem. Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 954 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 8 sakrivenih i 893 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, AudioTehnica, bobo85, bojanM84, Boris90, CHARLIE JA., cuvarkuca, dejan1972, dekan.m, Deki Duga Devetka, djonsule, Djota1, Dr Lobotom, Dzigy, france93, GH69, Gheljda, goran.vvv, goxin, HogarStrashni, HrcAk47, Istman, Jaz, kovac9mm, lord sir giga, LostInSpaceandTime, luka35, Manjane, micke83, milenko crazy north, mkukoleca, momcilob55, nebidrag, nebkv, Nemanja Opalić, nnovakis, Orc, ozzy, Pilence, Prometeus, sasa87, sickmouse, skok, Srky Boy, stegonosa, Tafocus, ujke, Valter071, Velizar Laro, Vlad000, Vlada1389