Jeli dobar ovaj komp

2

Jeli dobar ovaj komp

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Nema brige ako je napajanje 650w, a ako je slabije onda moze da bude brige Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1024 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 4 sakrivenih i 944 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksamaki, Alexandar-1973, Apok, ArchaBasha, ArmFPGA, AudioTehnica, Belac91, blatruc82, boromir, branko7, C-Gun, Ciri1994, Cirkon, comi991, cvrle312, darkkran, Dekanovic, Deki Duga Devetka, dijica, dj.ape, Djokislav, dmitarche, drimer, dule10savic, Feller, foka106, Gall, Hans Gajger, Hitri, howyesno, Ikica977, ILGromovnik, Ir, JohnDoe, Karaula, KimiMR, krca73, Krusarac, Leteća Krofna, ljuba.b, Magarac, Marko Marković, Marko1238, mačković, mercedesamg, milanpb, Milos ZA, Mirage 2000N, mocnijogurt, moldway, MrG, nenad81, Nikoletina Bursac, Nomica, Novakomp, nuki1234, OKT, Orc, Oscar, Paklenica, Piani Jazzer, PlayerOne, redakzver, Saša1989, Sir Budimir, Srki98, Srky Boy, tooljan, Uros Cuore Sportivo, vathra, Velizar Laro, VJ, vuksa72, x011, Zmajac, 79693