Koliko da trazim za ovu konfiguraciju?

Koliko da trazim za ovu konfiguraciju?

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Celeron 733 Mhz
160 MB RAM
S3 Graphic Savage4
Hard Disk 3 GB + 1.5 GB
CD ROM - Compact Disk
56K Modem


Bez monitora, misa i tastature, i zvunce kartice?

Jel bih mogao 1000 din za ovo da dobijem?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Mogao bi, mozda i 20-30eura. Sve to komponente se polovne prodaju po 5 - 10e, pa ti saberi.

Ta masina moze fino da posluzi za pustanje muzike i filmova, ako se doda zvucna (+5 eura)



offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

ok, hvala ti Djole na sugestiji Smile

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Ja bih ga kupio odmah kada bi ga prodavao za <1500dinara...Za cenu preko ove bih vec malo razmislio...

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

A kad ja malo bolje razmislim za manje od 20 E ga necu prodavati, a to mu dodje 1600 din (uzevsi da je evro 80 {makar bio i skuplji} )

Ukoliko se odlucis, posalji mi pp, pa cemo da se dogovorimo Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1043 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 9 sakrivenih i 940 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, aleph_one, Asteker, Ba4e, Ben Roj, bobomicek, bojcistv, boromir, bpop, BrcakRS, carinko, cemix, CHARLIE JA., Cirkon, Citalac, Comyymoc, cyprus, darcaud, Denaya, Djota1, drale12, dule10savic, dulleo, Dzuki, elenemste, expanse, Feller, Flanker-G, g_g, gasa97, Georgius, glados, Goxy1, HogarStrashni, Ikica977, IvanMiletic, Jaz, JK, jon istvan, K a s p e r, kalens021, kibihrchak, kikisp, Kontrausluga, ljubo70, lucko1, M74AB3, Marko Marković, mexo, Milan 84, Milan A. Nikolic, milanpetkovicv, Mis uz pusku, mist-mist, mkukoleca, Mrav Obrad, Naj-Turs, Natuzzi, nenad81, nuke92, Papadubi, pein, Pilence, pisac12, pobeda, raptorsi, Ray1973, redstar011, RiV, RJ, rodoljub, rovac, S-lash, sap, Sharpshooter, skok, skvara, spalev, Srky Boy, stegonosa, Stevan2026, stibium51, styg, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, Tanasko95, vathra, Veless, Vica1958, Vrač, XBMC, Yekaterinburg, YugoSlav, zemljanin