Kupujem novu TV kartu

3

Kupujem novu TV kartu

offline
  • Pridružio: 18 Jul 2003
  • Poruke: 4205
  • Gde živiš: U zlatnom kavezu

@igor86
Znaci kad kompresuje u real-time-u ne koristi cpu?

@All
Koliko je RAM-A potrebno za real time kompresiju ja imam 256 i to je malo.....

Dopuna: 29 Nov 2006 18:19

Daljinski moze da se programira, ovim programom

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 839 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 6 sakrivenih i 763 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 04bokibole, A.R.Chafee.Jr., AirSremac, airsuba, AMX72, Andrija357, Asparagus, Asteker, Bo96, bojank, bojcistv, Boris90, Bubimir, C-Gun, chichabg, Colt D, cvrle312, djboj, Djokislav, doom83, Dorcolac, DrFlyFisherman, Džekson, efektiva, EVIDENTICAR, Ivoo, Jeremiah, Kajzer Soze, Kalu128338, komenski, komsija1, Lance Guest, Limeni91, lord sir giga, luka35, Magistar78, maksi007, mercedesamg, mgolub, Milometer, Mićko, neko_drugi, nikoladim, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, pablojepao, Petar25, Piani Jazzer, Pilence, proka89, read-only, rodoljub, sap, Sevatar, SKYLINE, Solunac na steroidima, t.e.m.p.l.a.r., Tihi86, Tila Painen, Trpe Grozni, TRZH92, vaso1, Velizar Laro, Vlada78, Vladimir90, vrgudinac, WerWolf14, x011, Zastava