Moze li to malo brze :)

2

Moze li to malo brze :)

offline
  • Pridružio: 22 Apr 2003
  • Poruke: 330

već je bilo reči o ovome u nekoj od pedhodnih teba i fora je da kao atx string ukucas atx1



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2504 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 8 sakrivenih i 2443 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., Aleksej, aleksmajstor, amaterSRB, Andrija357, Ares12356, Ba4e, bojanM84, CHARLIE JA., Cicumile, Cigi, DavidA, Deki Duga Devetka, dendrit86, Doc, Electron, goran.vvv, goxin, GveX, HogarStrashni, In_hero, indja, IQ116, Jester, kibihrchak, kutija11, ladro, Lep1na, LostInSpaceandTime, MaschinenPistole, mile.ilic75, MILO-VAN, Milometer, milos97, Mis uz pusku, nebidrag, Orc, Pekman, precan, ruma, sap, Semberija, skok, stegonosa, uruk, vaci, Velibor Radoja, vpetrovic, XBMC, yip314, yufighter, zemljanin