Server, ili nešto drugo?

Server, ili nešto drugo?

offline
  • Duško Ljepić
  • Pridružio: 19 Jul 2008
  • Poruke: 221
  • Gde živiš: Apatin

Zanima me šta je ovo na slikama, drug me je pitao šta je to, on je dobio od brata iz Nemačke valjda, pa mu ja nisam znao odgovoriti i evo postavio ovde temu.








Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Graphic Designer
  • Pridružio: 09 Jan 2008
  • Poruke: 568
  • Gde živiš: Beograd

Nije server, verovatno je neki sistem automatike, za sta tacno sluzi ne bih znao.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 941 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 5 sakrivenih i 880 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar11332, ArchaBasha, bbogdan, Betty25, Blade, blatruc82, Boris BM, bpvl, Bubimir, BUDDAR70, CHARLIE JA., DaliborVukadinovic, darkkran, djonsule, Djota1, dukajov, Dzambas, Dzigy, esx66, Giskard, GT, ikan, ivan979, Kenanjoz, kibihrchak, Koca Popovic, kunktator, Lester Freamon, Lj_ubo, luka35, M74AB3, marko.markovic, MarkoD, Marky, mkukoleca, Natuzzi, nenad81, nnnnnnnnnn, OKT, Oscar, pacika, Peruta, PlayerOne, PMsnow, Pururin, Risbo_Boris, Sevetar, Shinobi, Sone0883, stagezin, stefan95, tomigun, ujke, uruk, US_Rank_0, Wehicle