|
Poslao: 06 Avg 2014 18:46
|
offline
- Pridružio: 06 Avg 2014
- Poruke: 8
|
Imam butabilni CD za Win 8.1, Laptop je Lenonovo Z 50-70, a model name je 20 354
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 06 Avg 2014 18:56
|
offline
- higuy

- Legendarni građanin
- penzionisani tabijatlija
- crni hronicar
- Pridružio: 21 Apr 2010
- Poruke: 8565
- Gde živiš: Dubocica
|
Napisano: 06 Avg 2014 18:53
32-bitni ili 64-bitni Windows 8.1
Dopuna: 06 Avg 2014 18:56
Po instalaciji OS, drajvere ces naci ovde.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Avg 2014 19:35
|
offline
- higuy

- Legendarni građanin
- penzionisani tabijatlija
- crni hronicar
- Pridružio: 21 Apr 2010
- Poruke: 8565
- Gde živiš: Dubocica
|
Napisano: 06 Avg 2014 19:29
Uputstvo
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 06 Avg 2014 19:29
Citat:How can I start the BIOS setup utility?
To start the BIOS setup utility:
1. Shut down the computer.
2. Press the Novo button and then select BIOS Setup.
How can I change the boot mode?
There are two boot modes: UEFI and Legacy Support. To change the boot
mode, start the BIOS setup utility and set boot mode to UEFI or Legacy
Support on the boot menu.
Ja bih izabrao UEFI.
Dopuna: 06 Avg 2014 19:35
Dakle, posto udjes u BIOS pritiskajuci Novo dugme na laptopu, potrebo je da u Boot meniju BIOS-a postavis DVD sa instalacijom kao first boot device. DVD mora biti u optickom uredjaju dok to radis.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Avg 2014 19:45
|
offline
- Pridružio: 06 Avg 2014
- Poruke: 8
|
Hvala ti što ti se da samnom gnjaviti. koje je to dugme Novo na laptopu. Kak to zgleda???
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Avg 2014 20:05
|
offline
- Pridružio: 06 Avg 2014
- Poruke: 8
|
Napisano: 06 Avg 2014 20:01
Kod mene je tipka power sama, nista nema pored nje. A na lenonovu stranicu uspijem doći ali onda download neće. I što sad da radim ja??? Moje NOVO tek kupljeno računalo nema tipke NOVO. Koje sam ja sreće. A ja sad u Vijetnamu, u Ho chi minu. Nemam koga više pitati? Samo si mi ti ostao!
Dopuna: 06 Avg 2014 20:02
Hvala na guideu!! Uf
Dopuna: 06 Avg 2014 20:05
Ja nemrem uć u boot. Da to uspijem onda znam dalje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Avg 2014 20:06
|
offline
- higuy

- Legendarni građanin
- penzionisani tabijatlija
- crni hronicar
- Pridružio: 21 Apr 2010
- Poruke: 8565
- Gde živiš: Dubocica
|
Citat:Press the Novo button (on some models you can try pressing F12)
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Avg 2014 20:06
|
offline
- Jovo93

- Počasni građanin
- Pridružio: 03 Jan 2011
- Poruke: 997
|
Нисам испратио баш најбоље али јесте пробали да убаците ЦД а онда да рестартујете рачунар и приликом подизања система да притискате Ф12 као приликом уласка у биос? Тад би (ваљда) требало да прикаже бут мени где се може одабрати одакле подизати систем(хард, цд, флеш ...).
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Avg 2014 20:09
|
offline
- Pridružio: 06 Avg 2014
- Poruke: 8
|
Napisano: 06 Avg 2014 20:07
Prva četiri reda imam kao i ti ali dalje nemam ništaaaaa
Dopuna: 06 Avg 2014 20:09
Otkad nisam čirilicu čitalaaaa. Malo duže mi je trebalooo. Idem probat s F12.
|
|
|
|
|
|