spajanje

spajanje

offline
  • Pridružio: 24 Dec 2007
  • Poruke: 1592
  • Gde živiš: Beograd

Ne znam da li sam na pravo mesto postavio temu,ali sam hteo da pitam,treba kod druga da spojim stub i racunar,pa me interesuje koji kabl treba,kako se zove,i gde mogu da nadjem to,hvala unapred?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

treba ti audio kabal sa 2cinca na jednoj strani i 3.5mm audio jac-ok na drugoj strani....
stub mora da poseduje AUX ulaz (crveni i beli prikljuci na zadnjij strani linije) 3.5mm dzek ukljucis u zvucnu karticu ,a cinceve ubodes u ulaze na "stubu" i ukljucis AUX na tasteru source ili sl. (zavisi od tipa i vreste uredjaja)
Predlog:
-na kablovima i dzekovima NEMOJ da stedis jer losi kablovi i spojevi smanjuju kvalitet zvukai do 40%
-Predlazem da kabal napravis, znaci ne da kupujes "kineza" na pijaci jer nisu NIZASTA
-takodje kabal treba da bude tacne (priblizne) duzine +30ak cm i trudi se da kabal nije u "gomili" sa ostalima kablovima od napajana monitora i kucista!



offline
  • Pridružio: 24 Dec 2007
  • Poruke: 1592
  • Gde živiš: Beograd

Dobro, jer znas gde mogu to da nadjem i kolika je cena?

offline
  • Pridružio: 17 Jan 2009
  • Poruke: 24

oko 300 din ti je 10m al nadam se da ti ne treba toliko, i treba ti jedna bananica i dva muska cinca kao sto ti je covek objasnio to ti je jos negde oko 100 din sve zajedno!

offline
  • Pridružio: 24 Dec 2007
  • Poruke: 1592
  • Gde živiš: Beograd

Hvala vam puno,a jer znas neku radnju ili ima toga mozda i na nekoj pijaci,izvini ako smaram,ali mi je potrebno.

offline
  • Aleksandar Matic
  • Pridružio: 17 Jun 2008
  • Poruke: 578
  • Gde živiš: Valjevo

ma nadjes obican kabl na buvljaku 100 kinti i vozis...ja sam probao nema neke velike razlike...da su ti neke kutije pa da kupujes te kablove boljeg kvaliteta.Nema potrebe...a i to je dosta skupo ako stvarno hoces kvalitet...

offline
  • Pridružio: 24 Dec 2007
  • Poruke: 1592
  • Gde živiš: Beograd

Nasao sam u Kanibalu,za 500din 7metara,ali je dobro uradjen.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1257 korisnika na forumu :: 96 registrovanih, 10 sakrivenih i 1151 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aca018, AleksSE, amaterSRB, amstel, Asteker, Banovo Brdo, Beardonitch, berste23, Bgd123, bigfoot, Boris.A, boromir, BORUTUS, BrcakRS, brundo65, bufanje, Chainsaw, cole77, darkojbn, Darth Wader, dejanlule72, DezurniOperativni, djuradj, Dovla 1980, Duschi, esko_hz, feanor, Frunze, g_g, Georgius, gost321, Goxy1, ILGromovnik, Ivoo, jalos, JK, Kajzer Soze, kinderpingvin, king111, Kozi-RS, kunktator, kuntakinte, lcc, leopard83, luka35, M74AB3, Magistar78, Manjane, MaschinenPistole, mačković, Medojed, mercedesamg, Metanoja, mm1811, moldway, MrNo, nezavisni mislilac, nnnnnnnnnn, nnovakis, novator, pacika, Pavel Medved, pfc74, PrincipL, probisic, Pururin, S94, Sami_1ali, samp1389, saputnik plavetnila, scimitar19, Shinobi, SOVO515, ssekir75, Tandrkalo, tecataki, TheDictator, theNedjeljko, Tila Painen, tomo2, trutcina, Tvrtko I, vaci, vazduh, vdeki, vidra1, Vlad000, voja64, volimpivuvolimrakiju, VPV, vuksa72, Weah88, zax22r, zlaya011, zziko, ZZZ