Molim vas pomoc - uplaseni klinac !?

2

Molim vas pomoc - uplaseni klinac !?

offline
  • Pridružio: 17 Okt 2012
  • Poruke: 5

Hvala, takodje. Very Happy Meni su oba testisa iste velicine, sve je okej. Jedino sto je jedan visi od drugog. To je sve. Sada mi je mnogo lakse. Hvala vam!! Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3052 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 10 sakrivenih i 2955 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 9k38, alberto, Apok, Avalon015, Ba4e, BaneM75, bankulen, blue, boj.an, bojan_t, bojcistv, boracbl1389, Boris90, brandža84, C-Gun, Car89, Comyymoc, darionis, darkkran, dekan.m, Djota1, DonRumataEstorski, dusan.l, expanse, Flanker-G, geo.dule, Giskard, Glavonja049, Grebostrek, iceburn, ikan, jalos, K a s p e r, K2, Karaula, kib, kori, LostInSpaceandTime, marko308, Maruti, Mihailo Gazdić, miki kv, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, miljannis, MILO-VAN, mirkoro, mishkooo, Mitraljeta, Moldovan, moldway, momcilob55, Novakomp, OgnjenMitric, Papadubi, Parker, PenzosGSP, pinci01, pirke96, pobeda, rakivan, raptorsi, repac, rovac, royst33, Sirius, skok, Smiljkovich, stingD, T55, Titan, Tvrtko I, v82, vaci, vathra, Velizar Laro, Vlada1389, Vlada76, Vladoj, Vrač, vrgudinac, Witcher, wolverined4, |_MeD_|, Ćuk, Đurđevdan