Najjeftiniji hosting

12

Najjeftiniji hosting

offline
  • Banop  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2009
  • Poruke: 1475

Meni sajt izgleda bas privlacno mada sacekacu jos malo.
Za sad koristim prodhosting usluge i nemam zamerki.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Maj 2010
  • Poruke: 61

Nemam pojma, ali meni je ok.



offline
  • DJINN  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Profesionalni neradnik :D
  • Pridružio: 27 Avg 2007
  • Poruke: 5
  • Gde živiš: Aleksandrovac

hallooo ::Ja evo vec par meseci hostujem kod VM Hosting kompanije. Mogu reci da sam prezadovoljan, pocev od tehnicke podrske, pa do samog kvaliteta i tehnickih mogucnosti hostinga. Radi se o domacoj firmi, a po ovome sto sam uspeo da zakljucim, do sada, rekao bi da je u rangu najvecih svetskih hosting firmi. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Zanimljivo je da je domen vmwebhosting.com registrovan pre 20-ak dana, tacnije 4-og avgusta 2010-te, a ti koristis taj hosting par meseci..

offline
  • Pridružio: 18 Maj 2010
  • Poruke: 61

Ja sam hosting registrovao kod njihove firme koju imaju u inostranstu. Kako su mi rekli u buduce za podrsku mogu da se obratim na tom sajtu sto upravo i radim. Hosting sam registovao na pola godine, platio nesto ispod 5€, pa taman sve da me i zeznu za pet evra necu propasti sigurno. Mada logicki vise ce imati od mene koristi da im kupim opet hosting, nego da me olade za 5 evrica i cao Very Happy Ja sam generalno zadovoljan, nemam nikavih problema i naravno uvek i kod bilo koga da hostujem sajtove bezobzira na sva njihova obecanja i hvaljenja, samo redovan backup i nema zime. Ovo je moj predlog i iskustvo koje imam sa tom firmom, a vi slobodno mozete registrovati hosting gde vi mislite da je najbolje.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2278 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 7 sakrivenih i 2197 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, _Sale, Atomski čoban, AudioTehnica, baltazar01, bojan313, Boris90, CHARLIE JA., Cicumile, cvrle312, Dare, DeerHunter, Der Rote Baron, djboj, Djokislav, Doca, dok80, draganca, dragoljub11987, eagle.rs, Feller, Georgius, ginjica, Glavonja049, Imperator_Aleksandr_lll, ivran064, kihot, king111, KizJ, Klonfer83, Kole1975, Kontrausluga, Lazur_01, LostInSpaceandTime, Manjane, mean_machine, Medojed, mikrimaus, milanpb, Milometer, MK10, mladen.zovko, Moldovan, MrG, nevjerna beba, nuke92, Oscar, Pekman, Pero, raster12, Romibrat, rovac, Sale0501, Shinobi, Sirius, SirOliver, skok, skvara, smuk, sony771, sslay, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, Tanjagre, Tribal, trutcina, US_Rank_0, vidra boy, vrgudinac, Zastava, zexon, Zmaj Tolak, 79693