Plesk 8 i Google Apss

Plesk 8 i Google Apss

offline
  • Pridružio: 01 Apr 2006
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Kruševac

Juce sam presao na novi host i na starom sam imao aplikaciju [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] za emailove i ona je radila sve oke, ali sada mi ne radi. Na starom hostu sam morao da dodam u cPanelu u MX Entry Maintenance ovu adresu aspmx.l.google.com za moj domen, ali sada ne znam gde se ona nalazi u panelu za Plesk.

Da li neko zna kako da dodam?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Najbolje bi bilo da pitas podrsku, meni je recimo na jednom hostu bilo potrebno da na forumu za podrsku dam listu cname i mx entryja, pa mi oni otvore...



offline
  • Pridružio: 01 Apr 2006
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Kruševac

ok. sada cu ima poslati email.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1024 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 10 sakrivenih i 929 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, 9191vs, aleph_one, aramis s, ArchaBasha, Asteker, awathorn, b_z_b, bojan_t, bojank, Borski1977, Botovac, cavke, darkkran, Demi87, dusanobr, dushan, Hans Gajger, ivan979, ivan_8282, Ivica1102, K-1A, Kapetan Hadok, karakaj, kib, kibihrchak, Krin, kunktator, kybonacci, Laluvr, Lazur_01, Litostroton, LostInSpaceandTime, Lucky 6, LUDI, mat, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Miki 24pbr, milenko crazy north, Milometer, mist-mist, moldway, Mrav Obrad, nebidrag, nemkea71, nobutado, OKT, oldtimer, Otto Grunf, Paklenica, Permaldar, ping15, PlayerOne, Seeker, Sevatar, Sevetar, shaja1, skok, skvara, Spinosa, stalja, Stanislav1970, stegonosa, Stoilkovic, Stojan Mrsavi, superwhy, suton, The_new_Statesman, ulogovan, Username1000, Vanderx, vathra, veljko82, Vlada78, Vozd0714, W123, XBMC, Zec, ZetaMan, ZlatniRez, Zoca, Zrcalo, 787