oki b4300 stampac

oki b4300 stampac

offline
  • Pridružio: 23 Sep 2005
  • Poruke: 120

dobio sam stampac oki b4300 sa kablovima i nista vise.na njihovom sajtu sam nasao:
1.englis b4300 pcl driver non network
2.english b4300 ps driver non network
3.print supervision.net by okiversion 2.4.4134 multilingual version

sta mi je potrebno?????



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • real 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 25 Nov 2004
  • Poruke: 2297
  • Gde živiš: Kragujevac

Prodaj ga meni za male pare.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1571 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 10 sakrivenih i 1470 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, 6footboy, A.R.Chafee.Jr., ajo baba, Apok, ArchaBasha, Avalon015, avijacija, b_z_b, Bgorando, bigvlada, bojcistv, bpop, Ca6otep, cenejac111, Cirkon, cuvarkuca, Dare, Djokislav, djonsule, Doc, Doca, Duce, dule10savic, DuškoMraz, efektiva, g_g, gagidjuric, Gitzherai, Gogi_avio, Goxy1, Great White, Grebostrek, Hans Gajger, havoc995, helen1, Helket, iceburn, ILGromovnik, istokzapad, JOntra, konstruktor, Kototamopeva, kreker, kunktator, Kurgan, Lazur_01, leptirleptir, markolopin, Medojed, miki69, mikidragi, mirkoro, mm1811, Moldovan, mrvica78, N.e.m.a.nj.a., Ne doznajem se u oružje, nebidrag, nenad81, neutrino, opt1, Oscar, padamacki, Parker, Piani Jazzer, pirke96, pisac12, PlayerOne, pobeda, Ray1973, Regrut Boskica, Remain, royst33, S-G, samo_citam, scimitar19, Semberija, strn, synergia, Szigetwar, uruk, Veless, VJ, vlahale, Warrior, XBMC, Zoran1959, Zorge, 1324