Windows 7 ne dobija SP2

3

Windows 7 ne dobija SP2

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Držite se teme.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1246 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 5 sakrivenih i 1177 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alex71, Asteker, Bokiboks, BOXRR, bpvl, Bubimir, Cicumile, darkkran, darkojbn, deLacy, Djokislav, Djota1, dozorni, DragoslavS, Džekson, ElGenius, foka106, Georgius, goran.vvv, goxin, Great White, GreenMan, Hans Gajger, HrcAk47, iceburn, JOntra, Kalaura, koom0001, kunktator, ladro, M74AB3, Mcdado, mdp92, misa2, Mićko, mnn2, Mrav Obrad, Nikoletina Bursac, nobutado, OKT, pacika, Pantaaa, Panter, PlayerOne, Radio operater, raso76, Robin, rokokoko, saputnik plavetnila, Semberija, Sharpshooter, Sirius, Siti2, skok, tm, Tvrtko I, Uros Cuore Sportivo, vathra, VekiJ, vukovi, vuksa72, Zrcalo, zziko