XP bez IE9

XP bez IE9

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Čelnici kompanije Microsoft su nedavno izjavili da nastupajući Internet Explorer 9 neće biti moguće pokrenuti na XP operativnom sistemu ali su takođe izostavili da kažu kada će se IE9 pojaviti. U toku održavanja Mix10 konferencije, jedan od generalnih direktora ove kompanije ali i jedan od glavnih programera, Dean Hachamovitch, naglasio je da je za izradu modernog pretraživača neophodan moderni operativni sistem te da u slučaju zastarelog XP operativnog sistema nije bilo moguće njegovo korišćenje kao i ni prilagođavanje novog proizvoda tako da bude moguće pokretati ga na XP OS, naglašeno je na konferenciji za štampu povodom Mix10 događaja.



Izvor: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1243 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 4 sakrivenih i 1164 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, Arsenije, Belac91, bladesu, blatruc82, bokicacar, Comyymoc, Darko Jovanovic, deki1001, doktor097, doom83, doragan, DrNeoCortex, dskrlec33, dukajov, eagle.rs, esko_hz, Frunze, Goxy1, hellenic, Hitri, Jovan1983, Kajzer Soze, kreker, Kruger, Krusarac, kunktator, kybonacci, lacko, Lieutenant, Marko Marković, Marko00, markolopin, medaTT, mercedesamg, metallac777, Miki 24pbr, milenko crazy north, Milos ZA, mnn2, mocnijogurt, nebidrag, nobutado, oddsock, OgnjenMitric, OKT, orfanel, paja69, pajkan, Papadubi, pera bager, Permaldar, Petar25, repac, ruma, Rupert, savuni, Seeker, Semberija, Skywhaler, sslay, sspp, stegonosa, tooljan, Topaz9, Trimi68, Tvrtko I, Velizar, vidra1, wolverined4, zemljanin, Zjmc, Zmajac, Zoca, Zorge