Batlefield Vietnam

1

Batlefield Vietnam

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2004
  • Poruke: 120
  • Gde živiš: Herceg-Novi

Igrica je vrh! Ima nove avione, tenkove, likove, oružja... Sada me zanima kako ste je vi doživjeli.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Doziveo sam je tek kada sam seo u Cobru i poceo da pravim masakr... iako je Cobra za dvoje ja sam i pilot i kopilot.. Wink



offline
  • Gama  Male
  • Zaslužni građanin
  • istoričar
  • Pridružio: 14 Jun 2004
  • Poruke: 691
  • Gde živiš: Niš, Srbija

Od 1 do 10 ne vise od 7.
U igri su mogli da srede komande za upravljanje aviona ili helikoptra.
Hardveska zahtevnost je neverovatna.Igrica je i na jacoj konfiguraciji nego iz readme fajla uspela da "secka" kad se nagomila mnogo ojekta na ekranu.
Na plus strani je editor za dizajn mapa i dodatak Evolution moda igranja za Multiplay.
Ja mislim da ce to u Battelfield-u 2 to biti popravljeno.
Adresa:global.dice.se

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2004
  • Poruke: 120
  • Gde živiš: Herceg-Novi

Avion je lak za upravljanje ali je zato helikopter uzasno tezak.

offline
  • Gama  Male
  • Zaslužni građanin
  • istoričar
  • Pridružio: 14 Jun 2004
  • Poruke: 691
  • Gde živiš: Niš, Srbija

Mislim da je "tamanjenje" Svaba bolje od ubijanja Vijetnamaca.

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2004
  • Poruke: 120
  • Gde živiš: Herceg-Novi

Pa naravno ali pricamo o igrici a sto se tice tamanjenja za to su najbolji amerikanci.

offline
  • Gama  Male
  • Zaslužni građanin
  • istoričar
  • Pridružio: 14 Jun 2004
  • Poruke: 691
  • Gde živiš: Niš, Srbija

Da.Odskocna mina je zakon.

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

@MauleR

A zasto je tesko nauciti voznju helikoptera?
Ja sa Cobrom sam nezaustavljiv i to jos od prvog puta kada sam seo u nju a posle sam sve bolje i bolje pravio okrete i sada gadjam kao lud iz nje Wink

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2004
  • Poruke: 120
  • Gde živiš: Herceg-Novi

Dobro i nije tako tesko ali u početku je užasno teško.

offline
  • neisz 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 13 Jul 2004
  • Poruke: 1
  • Gde živiš: Subotica

Zna neko server za Battlefield Vietnam?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4069 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 4 sakrivenih i 4006 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, advokat84, AleksSE, aleph_one, ArchaBasha, Atomski čoban, b_z_b, bankulen, Borkanović, boromir, borya90, boxbole, brundo65, cikadeda, darionis, Desmond, DezurniOperativni, dj.ape, Dovla 1980, Dragon Order, dule10savic, Duschi, Great White, ILGromovnik, istina, Jeremiah, Jester, joca83, K a s p e r, Kenanjoz, kikisp, Krin, kybonacci, Laluvr, LostInSpaceandTime, mainstream, Marko Marković, mačković, Milan A. Nikolic, miljannis, Milovan Dinic, Moldovan, neko_drugi, nuke92, Petar J, Prometeus, Radogost, repac, shiro, smuk, ssekir75, stingD, Tamna_strana_Meseca, Valter071, vranjanac29, xanadu, Zastava, ZlatniRez, 800077