Gameri sta kazete na ovo!

3

Gameri sta kazete na ovo!

offline
  • Pridružio: 01 Okt 2009
  • Poruke: 791

Hahahahahahaha....Ko o cemu aleksandar o Nfs.Hahaha....xD
Na ovim kompjuterima je najbolje igrati F.E.A.R 2. Very Happy Al sam zao. Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Nov 2009
  • Poruke: 193
  • Gde živiš: U kucistu

pa upravu si za F.E.A.R. 2



offline
  • jaro96  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 11 Jan 2009
  • Poruke: 573

ma... najbolje bi bilo igrati The Sims Pet Stories Mr. Green šalim se. F.E.A.R zakooon. I CS nebi zaostajao!

offline
  • Pridružio: 01 Okt 2009
  • Poruke: 791

CS bi po meni zaostajao.Jer ja kad igram cs ja igram na 17".A F.E.A.R 2 22". Very Happy .Pa fear 2 je po meni najstrasniji horor.

offline
  • maha  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1152

E ako neko od vas ima ovakvu sobu bice novi moderator!

offline
  • ISB 
  • Građanin
  • Pridružio: 04 Avg 2008
  • Poruke: 222

to vam nije 3d vision to ti sluzi a pravljenje igara a Nvidia3d naocale su za 3D morate samo imati LCD ekran.

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

ISB ::to vam nije 3d vision to ti sluzi a pravljenje igara a Nvidia3d naocale su za 3D morate samo imati LCD ekran.
I odgovarajucu NVidia graficku karticu Mr. Green
Znam hteo sam da kupim.

offline
  • maha  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1152

Evo vam konkurencije!




offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

@maha
strasno Shocked
Mislim jos dete cepa wow Bebee Dol

offline
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 233
  • Gde živiš: Bor

Cist dokaz koliko je WoW zarazna igra, ja je ne igram, i ne preporucujem je nikome, igrajte je samo ako nemate zivot Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1060 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 11 sakrivenih i 968 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, Avalon015, bankulen, Belisarius, Ben Roj, Bgd123, blatruc82, Bobrock1, bokicacar, BOXRR, brandža84, bukefal, cikadeda, Cirkon, Colt D, Dejan_vw, deLacy, dendrit86, Dixtrix, dukajov, duro1990duro, eagle.rs, Georgius, goxin, Ikica977, ivan979, ivran064, Jaz, Kaplar2, kinderpingvin, Koplje, kripo, Lester Freamon, Macalone, MB120mm, mdp92, Medojed, mercedesamg, Miki 24pbr, milanpb, Milometer, mocnijogurt, Natuzzi, nekdo, nevjerna beba, OgnjenMitric, pajkan, pein, Pekman, Permaldar, pfc74, pisac12, Qwertyuio, radoznao, redstar72, S-G, sabros, saki80, SamoGledam, Sevetar, Sky diver 29, Speer, ssekir75, StalniPromatrač, stokssone, The Boss, tooljan, troki1971, tuf, Valter071, vathra, vidra1, Vrač, vrgudinac, Walter Kurtz, wolf431, yufighter, zax22r, zeka013, zokizemun, 787