Sta kazete za ovaj rad?

1

Sta kazete za ovaj rad?

offline
  • Pridružio: 15 Nov 2005
  • Poruke: 70
  • Gde živiš: Scottsdale, AZ



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Crni sine ko te tako prebio ? Mr. Green

Kombinacija healing brush i patch tool-a i malo burn tool-a. Jesam pogodino ? Smile

Inace dobro odradjeno Wink



offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Boze sacuvaj.

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Sine, a da ti potrazis profesionalnu pomoc? Mr. Green

offline
  • Pridružio: 15 Nov 2005
  • Poruke: 70
  • Gde živiš: Scottsdale, AZ

burn i lasso tool.

offline
  • Pridružio: 03 Maj 2005
  • Poruke: 1298
  • Gde živiš: Vršac

Dobro je,samo ti je krv iste providnosti ma gde se nalazila.Selektuj je nasumice pa malo smanji opacity.Sve u svemu sviđa mi se

offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Neko je citao Zombi tutorijal koji je Ron Jerem okacio? Wink

Dodaj slobodno jos burna na kozu. Probaj da nadjes neke brush-eve da das kozi ispucalost. Inace odlican pocetak, narocito ako ranije nisi radio ovakve montaze.

offline
  • Pridružio: 15 Nov 2005
  • Poruke: 70
  • Gde živiš: Scottsdale, AZ

Nisam radio ovakve stvari.Ovo mi je prvi rad Very Happy .A i nisam sve radio po tutorijalu koji Ron Jerem okacio.

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Ja nisam ocenjivala rad nego samu "temu"... "sine" nema u tome nista lepog ni mocnog...

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Rodjeni moj radi nesto vedrije, mani se ovoga jer od toga ti nema neke velike koristi.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 10677 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 6 sakrivenih i 10588 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, 9k38, Aleksandar Tomić, Asparagus, b_z_b, bankulen, Bobrock1, Bodin86, bokicacar, Borski1977, boxbole, bunker, Cicumile, Cirkon, colji, DaliborVukadinovic, dankisha, darkojbn, Dekster, djboj, Duce, dule10savic, esko_hz, g_g, Glavonja049, Igritelj, jaeger, Jeremija98, JOntra, Kaplar2, Khalid ibn al-Walid, kinderpingvin, kolle.the.kid, Konda, Koplje, Laluvr, laurusri, m94j, majstro, mačković, Medojed, menk, mercedesamg, Mi lao shu, milanpb, Miler88, MiroslavD, mishkooo, MK10, mustangkg, nebidrag, Nepopravljivi, nesa1962, Niki2024, nixos, nobutado, Pale2025, Panter, pasko2025, Petar25, Pilipenda, pirke96, Pururin, Radoslava, rodoljub, sap, Sirius, skok, Solunac na steroidima, Srna, sspp, stegonosa, t.mile, TheDictator, Tihi86, tomo2, vathra, vidra1, W123, zajcev1, Zeljo980, zlaya011, ZZZ