|
Poslao: 07 Avg 2004 17:37
|
offline
- kgnikola
- Ugledni građanin
- Pridružio: 30 Jul 2004
- Poruke: 469
- Gde živiš: Kragujevac
|
CIVILIZATION III nikako recimo ne moze biti igrica
To je bre IGRETINA :-)
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 07 Avg 2004 22:14
|
offline
- Pridružio: 05 Maj 2004
- Poruke: 135
- Gde živiš: Novi Sad
|
Nisam nikad razmisljala puno o tome a necu ni odsad
Da li igram igru ili igricu, moja je stvar i sta koga briga!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Avg 2004 00:58
|
offline
- vertiGo!

- Super građanin
- Pridružio: 27 Jun 2004
- Poruke: 1268
- Gde živiš: Subotica
|
Mad_Zecu postavio si temu o kojoj sam i ja razmisljao.I meni glupo zvuci kad se danasnje igre nazivaju igricama.Pa cak i "igra" mi ne deluje kao prava rec ka pogledam sa cim se "igram".
Neke danasnje igre mogle bi se uvesti u stalnu nastavu u obrazovanju, jer vezbaju logiku...Mada mislim da pocinjem da filozofiram, tako da necu vise...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Avg 2004 05:04
|
offline
- Mad_Zec

- Black Rabbit
- Pridružio: 03 Apr 2004
- Poruke: 4513
- Gde živiš: Novi Sad
|
@VertiGo
Ne filozofiras, nego si ubo sustinu.
Neke danasnje igre zahtevaju toliko znanja: engleski, strategiju i jos mnogo stvari. Ali kada mi neko kaze igrica ja da puknem.
Nije isto jedan minesweeper ili npr Civ 3, Splinter Cell, Fallout ili Star Wars KOTOR.... lista moze u nedogled da ide.
A koliko znam MS Flight Simulator se koristi u skolama letenja....
Toliko o "igricama" i zasto me nervira kada neko nesto sto ljudi godinama prave nazovu "igrica"
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Avg 2004 06:35
|
offline
- Pridružio: 11 Mar 2004
- Poruke: 404
- Gde živiš: Srbija, Beograd
|
Mad_Zec ::Nije isto jedan minesweeper ili npr Civ 3
Hehe, pa naravno da nije isto. U Civ 3 imas pravo na gresku, dok u Minesweeperu jedna greska i BOOOOM, gotovo.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Avg 2004 10:49
|
offline
- vertiGo!

- Super građanin
- Pridružio: 27 Jun 2004
- Poruke: 1268
- Gde živiš: Subotica
|
MarkoN. ::Mad_Zec ::Nije isto jedan minesweeper ili npr Civ 3
Hehe, pa naravno da nije isto. U Civ 3 imas pravo na gresku, dok u Minesweeperu jedna greska i BOOOOM, gotovo.
Ha, Ha....da to je glavna razlika!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Avg 2004 16:14
|
offline
- Goran
- Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
- Pridružio: 05 Maj 2003
- Poruke: 9977
- Gde živiš: Singidunum
|
U AxeZovom postu sam i shvatio suštinu i sa tim se slažem, al u prvobitno postavljenom mi je stvarno bilo sitno nervirati se za pojam igra-igrica.
|
|
|
|
|
|